Backyard Cartel w eleganckiej oprawie

Na ostatnie dni września przypadała moja trzecia rocznica związku. Z tej okazji postanowiłam przygotować coś specjalnego. Jestem świetną kucharką, więc postanowiłam ugotować romantyczną kolację z owoców morza. Niestety nie miałam żadnego pomysłu na prezent dla mojego partnera. Przyjaciółka poleciła mi dobranie ciekawej męskiej stylizacji i zakupienie jej, ponieważ zarówno ja, jak i mój chłopak lubimy bawić się modą.

Wybór koszulki na rocznicę

koszulka Backyard CartelSzukając inspiracji w internecie trafiłam na wyprzedaż w sklepie internetowym. Zaciekawiła mnie koszulka Backyard Cartel, ponieważ zauważyłam w niej duży potencjał. Postanowiłam jednak poczytać o marce nim dokonam zakupu. Zauważyłam, że bardzo dużo osób sądzi, że jest to ubiór pasujący wyłącznie do luźnych ubrań i czapek z szerokim daszkiem. Ja postanowiłam zrobić z tego nieco bardziej elegancką stylizację. W jednym ze sklepów stacjonarnych blisko mojego domu, znalazłam piękne czarne spodnie, a resztę zamówiłam przez internet. Ostatecznie kupiłam z wyprzedaży koszulkę Backyard Cartel w kolorze białym oraz elegancką granatową marynarkę. Udało mi się uzyskać spodziewany efekt, a stylizacja była w mojej opinii niebanalna. Zaopatrzyłam się również w kartonik i papier do pakowania prezentów, aby całość stwarzała wygląd miły dla oka. Kamień spadł mi z serca kiedy upominek był już gotowy i czekał na wręczenie w dniu rocznicy. Byłam pewna, że jest to trafiony prezent i tak też było!

Okazało się, że i ja otrzymałam od chłopaka modną koszulkę. Cała sytuacja nieco nas rozbawiła. Romantyczną kolację spożywaliśmy, więc w dobrych nastrojach i pięknych ubraniach. Jednak już teraz zastanawiam się czym mogę zaskoczyć chłopaka następnym razem. Nie chcę co roku liczyć na cudzą dobrą radę, więc zaczynam planować niespodziankę od dziś.