Bagaż na pokład Ryanaira

Wakacje to czas podróży. Niezależnie od tego, czy są one małe, czy też większe zawsze dostarczają ogromnych wrażeń i masę wspomnień, które będzie można przywoływać zimowymi wieczorami. Częstym problemem wczasowiczów jest jednak pakowanie. Ciężko się zdecydować na to, co wziąć ze sobą, a w szczególności jeżeli chodzi o walizki do ryanaira.

Jak spakować się do małej walizki  

walizki do ryanairaZawsze występuje ten sam problem. Wprawdzie większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w podróż należy zabierać tylko najpotrzebniejsze rzeczy po to, by później nie dźwigać niepotrzebnego balastu. Problem pojawia się wtedy, gdy wyjazd ma być dłuższy i po prostu jest taka konieczność, by spakować kilka nadprogramowych ubrań. Dlatego też w przypadku kupna sprzętu, z którym przyjdzie nam wyjeżdżać należy zwrócić uwagę na kilka ważnych spaw. Trzeba w tym momencie powiedzieć, że nawet takie walizki do ryanaira, które powszechnie są uważane za małe, do których ciężko zmieścić cokolwiek mogą stać się naprawdę użyteczne i przy mądrym pakowaniu okaże się, że zwykły bagaż podręczny często jest wystarczający. Przy zakupach warto sprawdzić, czy kupowany przez nas produkt ma tak zwane drugie dno, do którego można schować dodatkowe rzeczy. Do tego na pierwszy rzut oka można ocenić faktyczną pakowność walizki. Od razu wiadomo, czy zmieści się do niej jedna bluza i spodnie, czy też może bez problemu uda się włożyć coś więcej. I tutaj kolejna rada, Nie warto bawić się w eleganckie składanie koszulek za wszelką cenę.  

Jeżeli zwiniemy je w rulony i umiejscowimy na bokach walizki jest szansa, że uda nam się ich zabrać znacznie więcej. Jednak w drugą stronę mamy do zabrania także pamiątki dla rodziny i znajomych. Tutaj warto pamiętać o tym, by mierzyć siły na zamiary.