Basen z piłkami największą atrakcją przyjęcia

W zeszłym tygodniu mój syn skończył już 7 lat. Początkowo nie myśleliśmy o tym by wyprawić mu typowe przyjęcie urodzinowe z oficjalnymi zaproszeniami i tak dalej, ale musieliśmy zmienić zdanie. Większość dzieci w szkole takie przyjęcia organizowało i nasz synek nie wybaczyłby nam gdyby też nie mógł spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami w swoje urodziny.

Urodziny przy basenie z piłkami

basen z piłkamiUrządzenie przyjęcia dla siedmiolatka może się wydawać łatwe, jednak kiedy pod uwagę trzeba brać również to, że pojawi się na nim dużo innych dzieci nie jest już tak kolorowo. Dzieci są wybredne, zarówno jeżeli chodzi o jedzenie, jak i o zabawy. Wybranie odpowiedniego menu zajęło nam dużo czasu. Mieliśmy to szczęście, że nasz syn był już na kilku takich dziecięcych urodzinach, więc z opowieści mogliśmy mniej więcej wywnioskować co najbardziej podoba się i smakuje dzieciom. Kolejną sprawą było zapewnienie dzieciom rozrywek. Wymyśliliśmy kilka zabaw, które potem pomogła zrealizować nam moja mama. Ponieważ mamy naprawdę duży ogród pomyśleliśmy też, że dobrym pomysłem byłoby postawienie basenu na podwórku, jednak chyba byłoby to trochę zbyt niebezpieczne. Dlatego, postawiliśmy na basen z piłkami. Jest to coś, co dzieciaki wręcz uwielbiają Basen nigdy nie stał pusty, a dzieciom będącym w środku uśmiech nie schodził z twarzy. Do tego jest do bezpieczna forma zabawy dla dzieci. No i wygląda naprawdę fajnie, szczególnie na zdjęciach z przyjęcia.

Przyjęcie urodzinowe mojego syna było udane, choć wymagało dokładnych przygotowań. Zarówno nasz synek, jak i jego goście byli zadowoleni. Ich ulubioną atrakcją był oczywiście basen z piłkami, który na pewno jeszcze kiedyś wykorzystamy. Nieprzyjemne było jedynie sprzątanie po skończonych urodzinach…