Ciekawe modele kubków niekapków Canpol

 

W pierwszych miesiącach życia doskonałym produktem do podawania mleka, a także różnych napojów są butelki, które zapobiegają zakrztuszeniu, są bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu. Wraz z rozszerzaniem diety niemowlęcia warto zrezygnować z butelek, które zbyt długo używane mogą przyczynić się do nieprawidłowego zgryzu maluchów.

Kubki niekapki dobrego producenta uczą samodzielnego picia

kubek niekapek canpolWówczas doskonałym wyborem smacznego kubki niekapki, które powinny być wykonane z odpowiedniego materiału, który będzie bezpieczny, a jednocześnie trwały. Wielu rodziców decyduje się na kubek niekapek Canpol, który występuje w różnych wersjach kolorystycznych, wygląda bardzo efektownie, a wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że są one w pełni bezpieczne dla malucha. Wyposażony jest w antypoślizgowe uchwyty, dzięki czemu dziecko z powodzeniem utrzyma go w swoich rączkach. Specjalny zaworek niekapek zapobiega rozlewaniu napojów, a odpowiedni kształt sprawia, że bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Produkt ten z powodzeniem może być zabrany na spacer, świetnie sprawdza się jako kubek treningowy, uczy malucha prawidłowego picia. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, można go myć w zmywarce, jest uwielbiany przez niemowlęta. Dużą zaletą produktów marki Canpol jest fakt, iż nie zawierają one bisfenolu a, dzięki czemu podając je maluchom nie narażamy ich na niekorzystne działanie tego składnika. Poza kubkami niekapkami producent oferuje także inne produkty dla dzieci, znaleźć można bidony ze składaną rurką, a także butelki, które są bardzo przydatne podczas opieki nad maluszkiem.

Dzięki kubkom tego producenta dzieci mogą nauczyć się samodzielnie pić, a ciekawe modele zachęcą je do tej czynności. Produkt może być wykorzystywany zarówno na spacerze, jak i w domu, jest doskonały do nauki samodzielnego picia bez smoczka, wykonany z odpowiednich materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością.

Więcej o kubkach https://ekoo.pl/Kubki-i-Bidony-c1176