Czy można wynająć auto bez gotówki?

W wielu przypadkach kiedy dochodzi do kolizji drogowej możemy liczyć na auto zastępcze. Wypożyczalnie samochodów mogą nam podstawić nawet na miejsce wypadku odpowiedni samochód, podobny do naszego który użytkowaliśmy, a wszystkie koszty jego wynajęcia będą pokryte z OC sprawny. Nie musisz więc się martwić, że będzie trzeba wynająć prywatnie nowe samochód, aby dojeżdżać do pracy czy w innych celach i ponosić dodatkowe koszty.

Komu przysługuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego?

bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych w WarszawieW każdym przypadku, kiedy jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, kiedy z winy drugiego kierowcy twoje auto zostało doszczętnie zniszczone masz prawo do wynajmu samochodu zastępczego. Nie musisz nawet posiadać przy sobie żadnych pieniędzy, czy nawet martwić się przyszłymi opłatami, gdyż w całości wszelkie zapłaty zostaną pokryte z OC sprawcy pojazdu. Taki bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych w Warszawie może dla Ciebie podstawić każdy samochód, czy to osobowy czy to dostawczy, czy to bus, sportowy czy luksusowe, ale jego wartość nie może być większa niż wartość twojego samochodu. Każdego roku wiele osób korzysta z takiego przywileju i coraz więcej osób się o nim dowiaduje. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy prowadzimy własny biznes czy też pracujemy w okolicy i jedziemy do pracy. Wtedy samochód jest nam niezbędny do dojazdów, czy też do wykonywania zawodu, kiedy pracujemy jako zawodowi kierowcy. Wypożyczalnie samochodów dysponują wieloma markami aut, więc z pewnością znajdziesz odpowiednio dopasowany samochód do swoich potrzeb.

Nie musisz nawet przeglądać wielu ofert, gdyż w internecie znajdziesz wypożyczalnie, które w większości posiadają bardzo duży wybór samochodów osobowych czy też samochodów dostawczy oraz busów. Samochód może zostać dla Ciebie podstawiony w miejsce, w które potrzebujesz lub też pod twój dom, albo możesz go odebrać po prostu w biurze firmy.