Czym się sugerować wybierając bongo?

Popularne fajki wodne w typie bongo, czyli pozbawione węża towarzyszą ludzkości od setek lat. Przy zastosowaniu wodnej filtracji gwarantują one wysoki komfort palenia suszu oraz zmniejszają ilość szkodliwych substancji smolistych, które dostają się do płuc. Kulturowe uwarunkowania sprawiły, że te wyroby często zachwycają estetyką wykonania, bogactwem zdobień, kolorów oraz kształtów.

Jakie bongo najlepsze?

micro bongoSzeroki wybór fajek wodnych dostępnych na całym świecie pozwoli nam odpowiednio dobrać model produktu zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Osoby ceniące sobie estetykę i elegancki lub ekstrawagancki design często decydują się na zakup fajek o dużych wymiarach. Mogą one przybierać różne kształty. Znajdziemy modele proste, wręcz minimalistyczne, jak również wyglądające bardzo niestandardowo. Pozwalają cieszyć się dobrym wrażeniem estetycznym nie tylko podczas użytkowania, ale doskonale sprawdzają się w roli dekoracji w pomieszczeniach. Każda fajka wodna niezależnie od jej formy gwarantuje wysoką funkcjonalność dzięki nieskomplikowanej konstrukcji i zasadzie działania. Osoby, które wygodę i praktyczność stawiają ponad wygląd zdecydowanie docenią walory produktów firmy Micro. Fajka może bowiem być w pełni funkcjonalna, a przy tym bardzo niewielka, mieszcząca się w dłoni. Taki produkt można z łatwością zabrać ze sobą w podróż, a także szybko napełnić lub opróżnić. Nie zajmuje dużo miejsca na półce i jest niezwykle łatwe w czyszczeniu. Korpus fajki o dużych rozmiarach może u niektórych powodować trudności podczas palenia, micro bongo stanowi doskonały wybór z uwagi na niewielką pojemność dzbana i krótki korpus.

Mniejsza ilość wody w dzbanie nie powoduje strat w wydajności filtracji, wpływa jedynie na większą częstotliwość wymiany wody na czystą. Wymiary bonga determinują doznania podczas palenia, dlatego niektórzy wolą większe, a niektórzy mniejsze modele fajek. Mnogość dostępnych produktów, a także ich wysoka dostępność sprawia, że z pewnością każdy znajdzie bongo dla siebie.