Dj z Gdańska

Niedługo moja córka będzie miała urodziny. I to nie byle jakie – osiemnaste! Nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, ze osiemnastka to jakiś przełom w życiu. Tak czy siak, miło jest od czasu do czasu świętować i oderwać się od codzienności. Zwłaszcza, ze jest ku temu okazja. Oczami wyobraźni już widzę tę wspaniałą zabawę…

Dj na osiemnastce

dj gdańskMłode pokolenie rządzi się swoimi prawami. Wielu upodobań tych ludzi nie rozumiem, ale staram się nie wyjść na znudzoną matkę, która żyje w swoim świecie. Jak to mówią: trzeba iść z postępem. Dlatego postanowiłam zaskoczyć zaproszonych gości, a przede wszystkim moją prawie już dorosłą córkę. Ich miny będą dla mnie najcenniejszą nagrodą. Na mnie spadła cała organizacja urodzin. Wynajęłam salę, załatwiłam catering i oprawę muzyczną. To będzie dopiero niespodzianka! Nikt się nie spodziewa, że na urodzinach pojawi się dj! Jak tego dokonałam? Poszukiwania ułatwił mi Internet, wpisałam: dj gdańsk i gotowe. Dj okazał się bardzo komunikatywnym i znającym się na muzyce chłopakiem. Postanowiłam, że nie ma co na siłę uszczęśliwiać młodzieży tradycyjnym zespołem muzycznym. Niech się bawią w rytm nowoczesnych przebojów znanych ze stacji radiowych. Grunt to dobra zabawa. Dj zadba o dobrą atmosferę, nie sądzę by ktokolwiek był znudzony i podpierał ściany. Zostałam zapewniona, że nie zabraknie dobrej muzyki do tańca. ten człowiek wywarł na mnie tak pozytywne wrażenie, że od razu podpisaliśmy umowę. Zabawa ma potrwać do samego rana. w końcu osiemnaste urodziny obchodzi się tylko raz w życiu.

Mam nadzieję, że mój pomysł okaże się dobry i zaowocuje świetną zabawą. Ja ze swojej strony zrobiłam już wszystko. Całość została dopięta na ostatni guzik. W głębi serca czuję, że ta zabawa zostanie zapamiętana przez gości do końca życia.