Dla kogo jest Lea 7.0?

Kobiety, często wybierają jednoślad nie tylko ze względu na jego parametry techniczne, czy wyposażenie, ale głównie kierując się jego designem. Oczywiście im bardziej stylowy i kobiecy, tym większe szanse na zainteresowanie. 

Stylowy Lea 7.0 od Krossa 

kross lea 7.0Jednym z modeli, jakie najczęściej wybierają panie jest Lea 7.0 od polskiej firmy rowerowej Kross. To klasyczny jednoślad górski z oryginalnie profilowaną ramą, na pierwszy rzut sugerujący, że jest to pojazd damski. 7.0 sprawdzi się zarówno w przejażdżkach po płaskiej nawierzchni, jak też w nieco bardziej wymagającym terenie. Dzięki optymalnemu ułożeniu kierownicy pozycja w czasie jazdy jest dużo bardziej wygodna i mniej obciążająca plecy. Kross Lea 7.0 to rower dla pań, które na rowerze jeżdżą często, a także dla tych, dla których rower jest podstawowym środkiem transportu. Koszt tego modelu to niewiele ponad dwa tysiące sto złotych, co sprawia, że jest on jednym z najtańszych w swojej klasie. Warto też zwrócić uwagę na elementy wyposażenia jak siodło, które dopasowuje się do anatomicznych kształtów, jak również hydrauliczne hamulce tarczowe, które są niezawodne niezależnie od rodzaju nawierzchni oraz warunków pogodowych. Panie, które cenią sobie szybką jazdę również docenią Lea 7.0, albowiem daje nam do dyspozycji aż dwadzieścia siedem biegów, co gwarantuje łatwość rozwijania prędkości nie tylko na płaskiej nawierzchni. Komfortową jazdę ułatwi nam także przedni amortyzator ze stu milimetrowym skokiem i blokadą w manetce. 

Dobre rowery górskie dla pań to towar niemal deficytowy. Bowiem wielu producentów niejako zaniedbało ten segment, stawiając na jednoślady w typie unisex. Jednak jak widać, personalizowanie produktów, nawet w przypadku jednośladów, zawsze doskonale się sprawdza.