Gdzie zakupić część do ładowarki CASE?

Awarie są na porządku dziennym i prowadząc firmę budowlaną trzeba się z nimi liczyć. Przez lata prowadzenia działalności nauczyłem się naprawiać sprzęt oraz rozszerzyłem swoją liczbę kontaktów, które zajmowały się konserwacją maszyn i niezbędnymi częściami do nich. Jednak kolejna awaria pokazało, że to za mało.

Perypetie z częścią do ładowarki CASE

części CASEKupno ładowarki CASE wynikało z rozwoju mojej firmy i poszerzeniu jej możliwości. W ten sposób zyskałem kilku klientów, dla których mogłem zrealizować wiele projektów. Decydując się na zakup maszyny tej marki sugerowałem się jej dobrymi opiniami, znaną niezawodnością oraz możliwościami technicznymi, które pozwalały wykorzystać w pełni jej potencjał. Jednak awaria, która nastąpiła unieruchomiła ładowarkę na dłuższy czas. Powodem jednak nie była skomplikowana usterka i związana z jej naprawa, ale brak części CASE. W sklepie, w którym się zaopatruję zakupiłem nowy element, który zamierzałem założyć, jednak w trakcie montażu okazało się, że jest niestety niewłaściwy. W ten sposób moi pracownicy stracili cały dzień nie mogąc wykorzystać ładowarki. Niepasującą część mogłem na szczęście zwrócić do sklepu, jednak w chwili obecnej nie dysponowali odpowiednią do mojego sprzętu. Zostałem zmuszony do poszukania innego rozwiązania i w ten sposób udałem się do autoryzowanego serwisu firmy CASE. Okazało się, że również dealer nie posiadał tego elementu, jednak zgłosili gotowość do jego zamówienia i w trakcie kilku dni miała być już na miejscu. Nie mając innej możliwości zgodziłem się na to, mimo że ładowarka stała bezczynna. Na szczęście odpowiedni element, ku mojemu zaskoczeniu, doszedł już na drugi dzień. Ucieszyłem się bardzo z tego powodu, ponieważ jeszcze tego samego południa zamontowałem tą część i sprzęt mógł już wrócić do domu.

Pomimo problemów z brakiem części udało się zrealizować na czas inwestycję. Postanowiłem częściej korzystać z usług serwisu z uwagi na szeroki asortyment jakim dysponuje. Po naprawie pracownicy nie narzekali na działanie ładowarki i służyła im przez długi czas.