Henna Khadi naturalne farbowanie

 

W momencie kiedy zaczęłam dbać o swoje włosy i przeprowadzać na nich codzienną pielęgnację całkowicie zrezygnowałam z jakichkolwiek usług fryzjerskich, prostowania i suszenia włosów. Jednakże przez farbowanie w przeszłości narobiłam sobie sporo problemów. Znalazłam jednak produkt, który jest naturalny i idealnie pokrywa włosy wybranym kolorem. 

Naturalne farbowanie henną Khadi

naturalna henna khadiKiedy znalazłam sposób farbowania włosów henną byłam zaskoczona i jednocześnie zdegustowana. Miałam spore obawy, że henna nie nada moim włosom upragnionego koloru, a ja zniszczę swoje włosy i dodatkowo będę źle wyglądała w nowym kolorze. Jednak pomimo tak licznych obaw zdecydowałam się na odwagę i postanowiłam wypróbować hennę. Produktem, którego użyłam do farbowania jest naturalna henna Khadi, która nie tylko ufarbowała moje włosy, ale także doskonale je odżywiła i nie poniszczyła ich tak, jak to mają w zwyczaju tradycyjne salonowe farby do włosów. Wszystkie substancje, które są zawarte w hennie są naturalne i nie zawierają konserwantów, barwników, wzmacniaczy koloru oraz innych dodatków chemicznych. Dzięki temu henna dodatkowo doskonale odżywia włosy, sprawia, że są one miękkie, błyszczące, a także przyspiesza ona wzrost włosów, są one grubsze i nie wypadają. Henna sprawia również, że włosy są odporne na działanie czynników zewnętrznych, co doskonale chroni je przed kontaktem z zimnym bądź ciepłym powietrzem, jak i przed działaniem suszarki lub ciepłem prostownicy.

Od kilku lat wybieram produktu naturalne, które doskonale odżywiają moje włosy. Dzięki temu są one zdrowsze, nie wypadają i pięknie wyglądają. Codzienna pielęgnacja i rezygnacja z chemicznych produktów sprawią, że w końcu będziemy zadowoleni z kondycji naszych włosów, a przecież każdy chce mieć piękne i zdrowe włosy.