idę na koncert zespołu muzycznego z Wrocławia

Moja przyjaciółka jest bardzo rozrywkową osobą i zawsze jak szykuje się jakaś impreza w mieście to ona wie o wszystkim. Zawsze mnie wyciąga na różne koncerty i świetnie się bawimy. Tym razem przyniosła bilety na występ nowego zespołu.

Koncert zespołu muzycznego z Wrocławia był bardzo udany

zespół muzyczny z WrocławiaZespół ten był świeżo na rynku i jeszcze nie wydali żadnej płyty. Słyszałyśmy jakiś hit, który bardzo nam się spodobał i jak Monika dowiedziała się o ich koncercie to od razu kupiła dla nas bilety. Koncerty odbywał się w sobotę i mogłyśmy swobodnie posiedzieć dłużej, bo w niedzielę można się wyspać. Zespół muzyczny z Wrocławia przyjechał już w południe i mieli zarezerwowany hotel w centrum miasta. Monika zaciągnęła mnie tam przed koncertem, żeby wziąć od wszystkich autografy. Zawsze tak robi mimo iż nie za każdym razem jej się to udaje. Tym razem zdobyła autografy każdego członka zespołu. Wieczorem na koncert przyszło bardzo dużo ludzi. Sądziłam, że skoro jest to jakiś nowy zespół muzyczny z Wrocławia to nie będzie aż tak sporej widowni. Kiedy zaczęli grać to wszyscy zaczęli tańczyć i się świetnie bawić. Sąsiadujący z nami chłopak to nawet znał słowa niektórych piosenek i doszłyśmy z Moniką do wniosku, że chyba tylko my nie znamy tak dobrze tej kapeli. Ludzie robili mnóstwo zdjęć i zabawa była na prawdę świetna. Pierwszy raz byłam na tak udanym koncercie i nawet poznałyśmy z Moniką mnóstwo bardzo fajnych osób i wymieniliśmy się numerami telefonów. Monika wpadła na pomysł, żeby założyć fanklub.

Zawsze jak ten zespół daje jakiś koncert w kraju to z Moniką się pojawiamy. Jesteśmy jednymi z najwierniejszych fanek. Kupiłam sobie nawet wszystkie płyty tego zespołu i mam koszulkę z ich wizerunkiem. Niech każdy widzi, że lubię dobrą muzykę.