biustonosze dla karmiącej na wymiar

Idealne biustonosze dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia

Będzie mi niebawem potrzebny ładny biustonosz. Normalnie poszłabym do sklepu i wybrała sobie odpowiedni, ale problem jest tego typu, że nie jest mi potrzebny zwykły stanik, tylko stanik przeznaczony dla konkretnych pań. Mam na myśli biustonosz do karmienia.

Biustonosze dla karmiącej – czy chodzi tylko o wygodę?

biustonosze dla karmiącej na wymiarWłaściwie takie rzeczy można znaleźć w naprawdę wielu sklepach, ale nie zawsze chce mi się iść i tam wybierać. Mało bowiem mi się podoba. Biustonosze dla karmiącej na wymiar są przez niektórych tak traktowane jakby miały być tylko wygodne, jakby matka rodzicielka nie mogła się pięknie czuć w bieliźnie. Dobre samopoczucie to bowiem przecież nie tylko wygoda, ale także ładny wygląd. Dla kobiety jest to bardzo ważne. Powinien więc być biustonosz dla karmiącej, który podkreśli walory, jakie ona posiada. Ja jeszcze takiego nie znalazłam. Są tylko same miękkie i jakieś bezkształtne staniki, które mają smutne kolory. Czekam aż ktoś wyprodukuje specjalnie dla mnie stanik dla matek karmiących w kolorze żywej czerwienie. Nie wiem czy to z powodu małej dyskrecji kobiety, która by nosiła taki stanik, nie robi się takich rzeczy? Wiadomo, że jak się karmi w białym albo szarym biustonoszu to nie rzuca się człowiek tak w oczy. Gdzie jednak poczucie piękna? Przecież i tak nie będę karmiła gdzieś na środku, ale raczej zawsze na uboczu. Do dobrego samopoczucia potrzebuję zaś mieć coś ładnego na sobie, chociażby pod ubraniem.

 

Nie wiem, dlaczego producenci nie są w stanie tego zrozumieć. Tak samo czasami traktowana jest bielizna ciążowa. Może po prostu producenci sądzą, że nie będzie popytu jak zrobią coś ekstra? Mi się wydaje, że na pewno by był.