Jak powinien wyglądać pierwszorzędny hotel konferencyjny?

Bardzo często podróżuję i biorę udział w różnego rodzaju konferencjach. Bardzo lubię zatrzymywać się w fajnych hotelach, szczególnie takich, które wyposażone są w sale konferencyjne. Dzięki temu nie ma zbędnego zamieszania z przemieszczaniem się między budynkami hotelu i miejsca gdzie znajduje się sala konferencyjna.

Hotele konferencyjne w Polsce są na wysokim poziomie

pierwszorzędne hotele konferencyjneKiedyś w Polsce nie było dużo wartych uwagi hotelów konferencyjnych, na szczęście teraz się to zmienia i coraz częściej jestem bardzo zaskoczony ale jednocześnie niesamowicie zadowolony z usług hotelowych w naszym kraju. Uważam, że pierwszorzędne hotele konferencyjne powinny przede wszystkim wyposażone być oczywiście w dobre i duże sale konferencyjne. Co mam na myśli mówiąc dobre sale konferencyjne? Powinno być w takim hotelu kilka sal, tak by można było wybrać taką, która będzie idealnie dostosowana do ilości osób na spotkaniu. Ostatnio byłem w świetnym hotelu w Gdynii, który miał cztery sale konferencyjne do wyboru, w tym jedną na trzysta osób. Wszystkie sale były świetnie wyposażone w sprzęt audiowizualny. Uważam, że każdy hotel konferencyjny powinien posiadać restaurację ze smacznymi daniami (ale to chyba oczywiste). Lubię też kiedy hotel ma swojej ofercie zabiegi spa, ponieważ spotkania biznesowe mogą być naprawdę męczące i nie ma nic lepszego niż masaż po stresującym spotkaniu albo pół godziny w saunie.

Mam wiele doświadczeń z hotelami. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że jakość usług hotelowych cały czas się polepsza. Hotele konferencyjne w Polsce są na wysokim poziomie i naprawdę lubię się w nich zatrzymywać. Bywałem też na konferencjach zagranicznych i naprawdę nasze hotele niczym się nie różnią od tych w innych krajach.