Jaką bieliznę nosić w ciąży?

Jak wiadomo, bielizna to bardzo istotna część garderoby. Kobiety, które są w ciąży potrzebują bielizny, która będzie odciążała kręgosłup i zapewniała komfort rosnącemu brzuchowi. Musi go również dobrze podtrzymywać, jednocześnie nie uciskając. Po porodzie niezwykle przydatne będą biustonosze do karmienia, które można obsługiwać jedną ręką.

Rodzaje bielizny dla ciężarnych

bielizna dla kobiet w ciążyBędąc w ciąży, kobieta potrzebuje specjalnie dostosowanej bielizny. Bielizna dla kobiet w ciąży musi być wygodna i funkcjonalna. Koszule nocne powinny być przystosowane do karmienia za sprawą kopertowego dekoltu oraz powinny posiadać luźniejszy materiał w okolicy brzucha, aby kobieta czuła się swobodnie. Koszule idealnie sprawdzają się w czasie ciąży oraz po porodzie. Świetnym rozwiązaniem są specjalne biustonosze do karmienia. Również bardzo dobrze sprawdza się w czasie ciąży, a także po porodzie. Biustonosz wykonany jest z delikatnej tkaniny i nie posiada fiszbin. Dzięki specjalnie zapinanym ramiączkom możliwe jest zapinanie miseczek przy użyciu jednej ręki. Biustonosze do karmienia mogą być gładkie, jednokolorowe lub bardziej eleganckie, koronkowe. Dla kobiet w ciąży produkowane są również specjalne rajstopy. Rajstopy te świetnie podtrzymują brzuch, odciążając kręgosłup. Rajstopy świetnie dopasowują się do ciała i są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Ich specjalna konstrukcja umożliwia dostosowywanie się do rosnącego brzuszka ciążowego.

Aby kobiety w ciąży i po porodzie czuły się komfortowo, a karmienie nowonarodzonego dziecka było wygodne, stworzono specjalną bieliznę. Brzuch nie jest uciskany, luźniejszy materiał z przodu koszul daje komfort i wygodę. Biustonosze z łatwością można odpiąć jedną ręką i karmić niemowlę. Specjalna bielizna dla kobiet jest bardzo funkcjonalna i cieszy się dużą popularnością.