Karnisze do domu w niskiej cenie

 

Od kiedy przeprowadziłam się do innego miasta, to rodzice byli u mnie raz. Tak, tak – jeden jedyny raz, podczas pomagania w przeprowadzce. Oczywiście z ich strony słyszę, że powinnam ich częściej odwiedzać, mimo że zjeżdżam praktycznie co dwa tygodnie, ale w drugą stronę już o to ciężko. Aż w końcu zapowiedzieli mi się, że wpadną i to na cały weekend.

Zakup tanich i ładnych karniszy

tanie karniszeOczywiście od razu, gdy rodzice do mnie przyjechali, to mama zaczęła zwracać uwagę na to, co jej się nie podoba. Z większością z tych rzeczy kompletnie się nie zgadzałam i uważałam, że przesadza, jak zwykle. Ale zwróciła uwagę na rzecz, którą ja chyba już podświadomie ignorowałam, jednak przyznałam jej, że faktycznie ma rację. Chodzi o to, że u mnie w salonie nie ma firanek i zasłonek. Powód jest bardzo prozaiczny – otóż od kiedy kupiłam to mieszkanie, to nigdy w salonie nie było karniszy. Tak więc siłą rzeczy nie miałam nawet jak zawiesić w oknach cokolwiek. Mama od razu zapowiedziała, że to ma się zmienić. Wzięła tatę pod pachę i powiedziała, że jadą znaleźć ozdobne tanie karnisze. I tak zrobili. Ja zostałam posprzątać po obiedzie i w sumie zaczynała przygotowywać coś na kolację, starając się nie myśleć o tym, co powiedziała mama. Wątpiłam bowiem szczerze, by w trakcie paru godzin udało im się znaleźć nie tylko tanie, ale i jakieś ładne karnisze, gotowe do zamontowania nad moimi oknami w salonie.

Jakież było moje zdziwienie, gdy rodzice wrócili nie tylko z porządnym i eleganckim karniszem, ale też firankami i zasłonkami. Powiedzieli mi, że znaleźli miejsce z pięknymi karniszami i tak o to, jeden z takich produktów znalazł się u mnie w domu. Tata szybko poradził sobie z montażem i tak oto od tej pory mogłam chwalić się wiszącymi w salonie firankami.