Krakowska firma robiąca meble kuchenne na zamówienie

Pół roku temu wyprowadziłam się z małej miejscowości mieszczącej się w centralnej Polsce do Krakowa. Przeprowadzka wiązała się z rozpoczęciem studiów. Dzięki hojności rodziców udało się kupić własnościowe mieszkanie. Mało kto ma takie szczęście. Mieszkanie było z rynku wtórnego i wymagało od nas remontu. Głównym problemem była kuchnia.

Solidne kuchenne meble zamówione w Krakowie

meble kuchenne na zamówienie krakówJako że reszta pomieszczeń była w miarę okej, na razie inwestowaliśmy w nową kuchnię. Niestety, ani ja ani moja rodzina nie znała żadnych fachowców z Krakowa. Bałam się, że trafi nam się jakaś niesprawdzona firma, która wykona dla nas słabej jakości meble. Całkiem przypadkowo na jednym z portali społecznościowych zobaczyłam reklamę, na której widniały meble kuchenne na zamówienie Kraków to było miasto gdzie mieściła się ich siedziba. Od razu sprawdziłam ich stronę i recenzje od klientów. Uznałam, że to ogromne szczęście, że przypadkiem trafiłam na ich post. Po wymienieniu się kilkoma mailami, wiedziałam, że znalazłam firmę, której możemy zaufać. Pomysł na kuchnię już miałam, więc szybko przedstawiłam moją wizję konsultantom. W bardzo sprawny i profesjonalny sposób przedstawiono mi wizualizację i wycenę finalnego produktu. Wszystko działo się bardzo szybko i sprawnie. Dzięki łatwości w komunikacji już kilka dni później projekt kuchni poszedł do realizacji.

Teraz oczekujemy, aż meble do nas dojadą. Jednak zupełnie nie obawiam się efektu końcowego, bo każdy etap tworzenia kuchni jest mi wysyłany do akceptacji. Cenię ludzi, którzy tak dbają o swoich klientów. Bez wątpienia gdybym miała już na tym etapie jakąś firmę polecić to na pewno ich. Nawet znajomi, którzy niedługo również przeprowadzają się do Krakowa już na zaś wzięli ode mnie do nich namiary.