Kto kogo podrywa?

Relacje damsko męskie bywają skomplikowane i każdy z nas doskonale o tym wie. W zachowaniach ludzi często można zaobserwować pewne stereotypy, jak na przykład to, kto pierwszy zaczyna relację i kto kogo zdobywa, czyli stara się o względy. 

Jak skutecznie podrywać? 

podrywNa to pytanie jest mnóstwo odpowiedzi, ponieważ  każdy z nas jest inny. Są kobiety, które lubią romantyków, intelektualistów, czy niegrzecznych chłopców. Każdy z tych typów mężczyzn przedstawia inne typy osobowości, więc też w inny sposób będzie uwodził kobiety. Z pewnością żadna z pań nie lubi tak zwanych końskich zalotów, gdyż są to bardzo nachalne i prymitywne zachowania, które stosują najczęściej mało inteligentni mężczyźni. Podryw jest sposobem na nawiązania relacji z interesującą osobą. Ma on na celu przełamania pierwszych lodów, które często są barierą nie do przejścia. Żeby móc skutecznie podrywać, trzeba być pewnym siebie, swoich zalet, ale też wad. Kobiety lubią takich mężczyzn, bo są atrakcyjni intelektualnie. Raczej nie sprawdzą się tanie teksty typu – jesteś piękna, daj mu swój numer. Największe szanse mają panowie, którzy potrafią zagadać, rozbawić oraz zaciekawić sobą płeć przeciwną. Kobiety wysyłają jedynie dyskretne sygnały dające facetowi do zrozumienia, że może podejść, ale to czy uda mu się poderwać, zależy tylko od niego. Czasem facet dobrze wygląda, dopóki nie otworzy buzi i nie wypowie kilku zdań. Wtedy często czar pryska i kobieta szybko odchodzi w poszukiwaniu nowego obiektu zainteresowań. 

Dla wyjątkowo opornych i nieśmiałych mężczyzn prowadzone są specjalne kursy, mające na celu naukę podrywania kobiet. Uczestnicy uczą się na nich jak podchodzić do różnych typów kobiet, jakie zwroty są pożądane oraz kiedy najlepiej podrywać kobiety.