Ładnie wyglądajace brwi – ombre

 

Trendy w kosmetyce zmieniają się niezwykle często. Właśnie to moda jest taką dziedziną, gdzie wszystko zmienia się w bardzo szaleńczym tempie. Na wybiegach w szanowanych stolicach mody już dawno przestano zwracać uwagę tylko na stylizację modeli, teraz patrzy się również na jej makijaż.

Hit z wybiegów – cieniowanie brwi, czyli ombre

brwi ombre warszawaJeszcze w poprzedni sezonie można było zauważyć bardzo silny trend, który inspirował się mocno zaznaczonymi brwiami. Można było powiedzieć, że im bardziej są one gęste i mniej regulowane tym lepiej dla osoby która je nosi. Mówiło się bowiem o niej, że zna się na trendach a jej makijaż jest niezwykle modny. Można było również lekko przesadzić z henną. Ciemne brwi bowiem były hitem. Teraz jednak, kiedy coraz częściej do głosu dochodzi makijaż permanentny styliści i makijażyści takim brwiom mówią stanowcze i zdecydowane nie. Co więc w zamian oferują? Przede wszystkim prawdziwym hitem stały się brwi ombre warszawa cała oszalała na ich punkcie. Chodzi o to, że na samym początku oka kolor jest zdecydowanie bardziej wyraźny niż na ich końcówkach. Jest to cieniowanie. Ombre było bardzo popularne dwa, trzy sezony temu na włosach. Końcówki były wówczas utrzymywane w nieco innej tonacji od reszty głowy. Podobnie sytuacja ma się z brwiami. Różnica jednak nie może być tak drastyczna jak w przypadku włosów. Brunetki mogły pozwolić sobie na jasne, blond włosy jednak w przypadku brwi nie można pozwolić sobie na taką ekstrawagancje. Chyba, że ktoś jest na tyle odważny.

Takie ombre na brwiach najlepiej jest wykonywać w znanych i cenionych salonach kosmetycznych, bowiem tylko wtedy będziemy mieli gwarancję fachowo wykonanej usługi. Dla osób, które nie są zdecydowane czy chcą taki look pozostaje cieniowanie kredką bądź pomadą do brwi.