Make up jako dopełnienie stylizacji

Pamiętam, że kiedy byłam jeszcze w liceum, nie mogłam się doczekać balu studniówkowego. O jego organizacji było głośno od samego początku drugiej klasy, a na trzecim roku rozpoczęliśmy już oficjalne przygotowania i pierwsze próby. Nauczyciele przygotowali dla nas układ taneczny, który miał rozpocząć całą uroczystość, dlatego wszystkim zależało, żeby wypadł bardzo dobrze. Mimo to wśród wszystkich dziewczyn największą radość wzbudzała myśl o wyborze idealnej kreacji.

Jaki make up wybrać?

make up lublinO mojej wymarzonej sukience myślałam już od dłuższego czasu. Zastanawiałam się nad jej kolorem i krojem, ważna był także długość. Ostatecznie w mojej głowie powstała pewna wizja dotycząca tego, w co się ubiorę, więc kiedy pojechałam z mamą na kupy, wiedziałam już, czego szukać. Dosyć szybko znalazłam idealną sukienkę oraz dobrałam do niej piękne buty. Największym wyzwaniem był jednak dla mnie makijaż. Nigdy nie malowałam się zbyt często, dlatego wiedziałam, że przed studniówką będę musiała skorzystać z pomocy profesjonalistki. Zaczęłam więc szukać różnych wizażystek i przeglądać zdjęcia ich prac, aż w końcu znalazłam osobę, która wydała mi się odpowiednia. Jeśli chodzi o make up lublin z pewnością jest miejscem, w którym każdy znajdzie profesjonalne studio makijażu. Umówiłam się na dwie wizyty — jedna miała odbyć się w dniu studniówki, natomiast druga była przeznaczona na stworzenie próbnego makijażu. Jako że na swój wiek wyglądam dosyć młodo, zależało mi na delikatnym efekcie, który podkreśli moją urodę i świetnie zgra się z sukienką. Pokazałam wizażystce zdjęcie całej stylizacji, a następnie razem ustaliłyśmy, co najbardziej będzie do niej pasować.

Nieco obawiałam się tego, jak będę wyglądać, kiedy pomaluje mnie ktoś, kogo zupełnie nie znam. Na szczęście po próbnym makijażu zobaczyłam, że nie mam żadnych powodów do strachu. Wizażystka, którą wybrałam, spisała się naprawdę świetnie i doskonale zrozumiała, jaki efekt chciałam uzyskać. Dzięki temu podczas studniówki czułam się pięknie oraz wyjątkowo i mam z niej same dobre wspomnienia.