Manicure hybrydowy z bazą kauczukową

Zadbane dłonie to wizytówka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Szczególnie ważny jest ich wygląd w pracy umysłowej, gdzie nasze dłonie często są wystawiane na widok innych osób. Na przykład praca w sekretariacie, banku czy przy sprzedaży jakichkolwiek usług. Gros osób zwraca na to uwagę.

Właściwości bazy kauczukowej

baza kauczukowa hybrydaPiękne dłonie to nawilżona zdrowa skóra, ale w dużej mierze istotny jest wygląd paznokci. Kobiety najczęściej starają się, aby były one pomalowane. Lakier powinien być błyszczący, nigdzie nie odchodzić od paznokcia, a skórki warto wyregulować. Od kilku lat w dbaniu o ładne paznokcie przyszedł kobietom manicure hybrydowy. Trwały, estetyczny, niedrogi. Szczególnie polecany jest osobom, które borykają się ze słabymi i łamiącymi paznokciami. Przy takich problemach sprawdza się baza kauczukowa hybryda dzięki niej jest bardziej elastyczna, nie pęka przy drobnych uderzeniach pomimo słabej płytki paznokcia. Kosmetolodzy dysponują jeszcze tradycyjną bazą oraz proteinową. Jej zadaniem jest z kolei wzmacnianie paznokcia. Kauczuk jednak sprawdzi się najlepiej także jeśli wykonujemy prace domowe. Wtedy to najczęściej stukniemy gdzieś dłonią, ugniemy paznokieć zbyt mocno i łatwo o uszkodzenie hybrydy. Baza decyduje o trwałości całego manicure, dlatego nakładana jest z największą starannością. Dopiero na nią nakładane są warstwy lakieru hybrydowego i błyszczący lub matowy top. Gama kolorystyczna lakierów jest przeogromna. Każdy producent zwykle ma minimum kilkadziesiąt odcieni, często ilość przekracza sto.

Manicure hybrydowy z solidną bazą zapewni piękny wygląd dłoni w pracy, podczas uroczystości czy wakacji. Wygodnie możemy cieszyć się nim przez dwa do trzech tygodni bez żadnej naszej ingerencji. Możemy swobodnie wykonywać nasze domowe obowiązki i kolejnego dnia nadal cieszyć się nienaruszonym manicure.