Parking Balice

Masa miejsc parkingowych przy lotnisku Balice

Jaki powinien być idealny parking Balice?

Parking na lotnisku Balice powinien być, jak można się spodziewać, dynamiczny, dobrze zaprojektowany i rozmieszczony i na tyle elastyczny, aby zapewnić szereg rozwiązań, aby sprostać wymaganiom swoich pasażerów. Jest wiele publicznych parkingów  przy lotnisku dostępnych do dyspozycji w Krakowie, jest masa miejsc parkingowych, jak również prywatnie prowadzonych obiektów parkingowych.

Parking BaliceWażne jest to by lotnisko Balice sprawiało, że przyjazd do terminali, był tak proste i łatwy jak tylko to możliwe. Więc jakie są opcje dla parkowania na lotnisku w porównaniu do innych miejsca? Twoje opcje to lotnisko przy parkingu Balice na, długie parkowanie przy terminalach, krótkie parkowanie i tani parking Balice. Zawsze ceny są tańsze, jeśli ma się możliwość zarezerwować z wyprzedzeniem, i można to łatwo zrobić w Internecie.
Zazwyczaj można znaleźć naprawdę spore oszczędności w tym temacie rezerwując z wyprzedzeniem w stosunku do ceny, jaką można zapłacić. Poza tym zawsze istnieje kilka znakomitych hoteli w pobliżu lotniska, które oferują bezpłatne lub zdyskontowane parkingi, a wiele z nich także oferują bezpłatny transfer z hotelu na lotnisko. Znajdziesz tu również niektóre darmowe lub zniżkowe miejsca dla dzieci, tak więc jeśli podróżujesz w rodzinie jest to opcja warta wzięcia pod uwagę, chyba że masz dużą ilość bagażu, w tym przypadku może lepiej wybrać nieco inną usługę.
Jeśli zdecydujesz się tylko obrócić szybko sprawę i parkować na jeden dzień bez wstępnej rezerwacji, też możesz. Mimo, że jest drogie, to będziesz miał blisko do terminali. Jest to przydatne, jeśli się spieszysz i tylko wyjeżdżasz na krótki okres, albo masz duży bagaż ze sobą. Z drugiej strony, długi pobyt bez wstępnej rezerwacji, kosztuje sporo – bo ziemia wokół lotniska jest na wagę złota, dlatego jest to bardzo rozsądne zapłacić za parkowanie na długi pobyt z wyprzedzeniem, a nie bez żadnego wcześniejszego uzgodnienia.

Jeśli szukasz okazji, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, jedno czego trzeba mieć świadomość to fakt, że usługi parkingowe na krótki pobyt muszą być zarezerwowane na minimum 2 dni przed tym faktem na większości lotnisk.