Mezoterapia igłowa na zmarszczki

Ostatnio czułam się mało atrakcyjna. Widziałam na swojej skórze tylko zmarszczki, dostrzegłam też pierwszy siwy włos. Nie była to dobra wiadomość. Chciałam naj najszybciej poczuć się znowu dobrze i wyglądać młodo. Musiałam udać się do salonu kosmetycznego, żeby zaradzić moim problemom urodowym.

Mezoterapia jest skuteczna

skuteczna mezoterapia igłowa w PoznaniuUżywałam oczywiście kremów przeciwzmarszczkowych czy robiłam sobie zabiegi w domu, jednak to nie przynosiło spodziewanych rezultatów. Musiałam działać bardziej zdecydowanie. Kosmetyczka powiedziała, ze dla mnie najlepsza byłaby skuteczna mezoterapia igłowa w Poznaniu. Mezoterapia polega na tym, ze substancje aktywne wprowadzane są bezpośrednio pod skórę, więc od razu działają i spłycają zmarszczki. To mnie bardzo zainteresowało. Zdecydowałam się na zabieg. Na początku trochę się bałam, ale strach przed igłami ustąpił, kiedy widziałam efekty zabiegów przez i po. Mezoterapia nie była może przyjemna, ale też nie była bolesna. Efekty miały być wkrótce widoczne na mojej skórze, a ja miałam o nią dbać delikatnymi środkami. Już następnego dnia zobaczyłam poprawę. Zmarszczki zostały bardzo spłycone, niektóre w zasadzie były niewidoczne. Nie mogłam wierzyć, że znowu wyglądam młodo.  Z pewnością w przyszłości jeszcze zdecyduję się na taki zabieg. Jest on bardzo skuteczny i szybko widać poprawę na skórze. Mam nadzieję, że efekt będzie się długo utrzymywał na skórze, a koleżanki zauważą różnicę w moim wyglądzie.

Teraz muszę się jeszcze tylko umówić z fryzjerką na farbowanie włosów. Może zrobię sobie też jakieś krótkie odmładzające cięcie i wybiorę jasny blond zamiast mojego brązu? Zobaczę co będzie mi doradzała fryzjerka. Chodzę do niej od lat, więc mam do niej zaufanie w kwestii fryzury. Na pewno coś dobrego mi wybierze.