Mój wspaniały wieczór panieński w Gdańsku

Zbliżał się najważniejszy dzień mojego życia. Wspólnie z moimi przyjaciółkami postanowiłam zorganizować wyjazd, w którym miałyśmy spędzić kilka chwil razem celebrując opuszczenie przeze mnie stanu wolnego. Z nieukrywaną radością czekałam na ten wyjazd.

Organizacja mojego wieczoru panieńskiego w Gdańsku

wieczory panieńskie gdańskWiedziałam, że moje przyjaciółki zorganizują dla mnie wyjątkowy wyjazd nad nasze polskie morze. Jeśli chodzi o wieczory panieńskie Gdańsk znajduje się w ścisłej czołówce na tle innych, polskich miast. W tym mieście działa wiele klubów i restauracji, które specjalizują się organizacji tego typu imprez. Moje przyjaciółki mnie nie zawiodły i na tydzień przed ślubem zabrały mnie do mojego rodzinnego miasta. Świętowanie rozpoczęłyśmy od wizyty w hotelu spa, w którym miałyśmy umówiony masaż, kąpiel w płatkach róż oraz wizytę w saunie fińskiej. Po atrakcjach hotelu spa przyszedł czas na wielkie wyjście. W hotelowym pokoju przygotowałyśmy się na wieczór. Pod hotel podjechała wynajęta limuzyna i zabrała nas do jednej z najlepszych restauracji w mieście, w której miałyśmy okazję skosztować przepysznych potraw, a jej lokalizacja znajdowała się bardzo blisko morza. Po wspaniałej kolacji udałyśmy się do jednego z najmodniejszych klubów w mieście, w którym spędziłyśmy resztę wieczoru, a wynajęty przez nas stolik oznaczony został w różnego rodzaju balony oraz śmieszne akcesoria. Kilka minut po północy do naszego stolika dostarczono wspaniały tort, który był ukoronowaniem tej wspaniałej imprezy. Podczas tej wyprawy przedślubnej otrzymałam wiele życzeń i gratulacji, a moje przyjaciółki spisały się na medal organizując dla mnie jeden z najlepszych wieczorów w moim życiu.

Ostatni weekend przed ślubem spędziłam wspólnie z moimi przyjaciółkami. Wybrałyśmy się do jednego z najpiękniejszych polskich miast, w którym spędziłam niezapomniane chwile, a świetna zabawa, którą dla mnie zorganizowano na długo pozostanie w mojej pamięci.