Motorki na akumulator dla dzieci

Dzieci marzą o fajnych zabawkach. Rodzice chcą spełniać marzenia swoich dzieci i zazwyczaj na święta lub na urodziny kupują im droższe zabawki. Samochód elektryczny z akumulatorem lub motor to koszt 500 do 1000 zł. Jednakże jest to zabawka na kilka lat. Z pewnością starczy także dla kolejnych dzieci.

Motor z silnikiem i akumulatorem

ładny motor na akumulatorOczywiście ładny motor na akumulator powinno mieć każde dziecko. Bez względu na płeć taka zabawka na pewno jest bardzo interesująca dla każdego dziecka. Nie tylko chłopcy lubią prowadzić samochód czy motor, ale także dziewczynki. Coraz częściej w sklepach dobrze zaopatrzonych z zabawkami dla dzieci znajdziemy różnego rodzaju kolorowe motory i samochody. Dla dziewczynek najczęściej kupujemy motory w kolorze różowym, a dla chłopca w kolorze niebieskim lub czarnym. Elektryczne motory i samochody muszą być bezpieczne. Większość z nich ma dwa akumulatory. Zazwyczaj są one przeznaczone cła dzieci w wieku około 3 roku życia. Koła są bardzo szerokie. Stabilna konstrukcja motoru pozwala na bezpieczne użytkowanie. Siodełko pokryte gąbką i miękkim materiałem są bardzo przyjemne w dotyku. Większość z takich pojazdów ma kluczyk w stacyjce oraz atrapę deski rozdzielczej i lusterek. To sprawia, że mały kierowca czuje się po prostu jakby samodzielnie kierował takim autem czy motorem.

Motorki elektryczne z dwoma kołami z tylu oraz jednym z przodu da najczęściej wybierane przez rodziców. Dama konstrukcja jest dosyć lekka, a przy tym stabilna. Dziecko może bezpiecznie bawić się taką zabawką. Oczywiście wszystko zależy od tego czy ma zapięty pas oraz kask na głowie. W siedzeniu mamy fajny schowek, który umożliwi dziecku przewożenie ulubionych zabawek. Światło ledowe z przodu motoru umożliwi jazdę gdy już będzie ciemniej.