zdjęcia ślubne

Najlepsza fotografia ślubna

W dzisiejszej dobie, gdy ktoś organizuje ślub i wesele, chętnych do zorganizowania i poprowadzenia całego przedsięwzięcia jest mnóstwo.

W tym miejscu wspomnieć wypada na przykład o organizatorach przyjęć, właścicielach sal weselnych, kwiaciarniach, ciastkarniach i tak dalej. W tym zacnym gronie znajdują się także eksperci od fotografii, oferujący, ich zdaniem, najwspanialsze zdjęcia ślubne. Wybór dobrego fotografa nie jest wszak sprawą łatwą.
Co zatem zrobić, aby trafić na dobrego fotografa i nie być rozczarowanym podczas przeglądania ślubnych fotek?
Oto kilka rad.

  1. Nigdy Nie szukajmy fotografa ślubnego w ciemno, to znaczy „pierwszego lepszego z łapanki”. Najlepiej wybierzmy takiego, którego polecają znajomi, czy rodzina, czyli już sprawdzonego.
  2. Po drugie warto jeszcze sprawdzić wcześniejsze jego osiągnięcia na polu fotografii ślubnej. W tym celu można udać się do jego siedziby i poprzeglądać wcześniejsze jego dokonania na polu fotografii. Jeśli nie ma na to czasu, zawsze można poprosić o przesłanie mailem kilku, czy kilkunastu fotek.
  3. I jeszcze jedna sprawa. Pamiętać należy, aby sprawdzić sprzęt, jakim posługuje się wybrany przez nas specjalista i poczytać trochę o nim, czy przypadkiem to nie jakiś zabytkowym, stary aparat z okresu powojennego.

Powyższe rady pozwolą z pewnością najlepszą fotografię ślubną.  

Dodaj komentarz