Najlepsze szkło lacobel z Warszawy

Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem zmienić całą kuchnię. Tą kuchnię, którą mamy teraz w mieszkaniu mamy już od dziesięciu lat.I ona bardzo dawno temu mi się znudziła. Jednak do tej pory nie mogliśmy pozwolić sobie na to żeby kupić coś nowego.

Szkło lacobel z Warszawy do nowej kuchni

szkło lacobel z WarszawyTeraz na szczęście mąż dużo lepiej zarabia i stać nas na taka kuchnię jaką tylko chcemy. Zamówiłam najpierw kuchnię taką jaką chciałam i zastanawiałam się nad tym czy nie umieścić jakiś nowoczesnych płytek na ścianie kuchennej. Jednak gdy oglądałam strony z płytkami to zobaczyłam szkło lacobel z Warszawy, które od razu bardzo mi się spodobało. Można takie szkło wybrać w takim kolorze w jakim się tylko chce i moim zdaniem wygląda to dużo lepiej niż płytki. Zresztą płytki bardzo długo się kładzie i jest to kosztowne. A to szkło nie jest już tak skomplikowane jeśli chodzi o położenie go na ścianie. Szkło też jest odporne na wiele czynników. Także nie powinno się rysować. A gdy się wybrudzi to wystarczy, że przetrę je wilgotną szmatką. Mi to rozwiązanie jak najbardziej się podoba. Pokazałam jeszcze to szkło mężowi i on też jest tego samego zdania. Dlatego też zamówiłam je od razu. Wymierzyłam dokładnie powierzchnię na której ma być i zamówiłam w kolorze trochę ciemniejszym od mebli kuchennych. Bo chciałabym jednak żeby to się jakoś odróżniało od całości. To szkło gdy przyszło do nas to maż od razu wziął się za zamontowanie go na ścianie.

Mi się bardzo to podoba.I widziałam, że na mężu to szkło zrobiło też duże wrażenie. Razem z nowymi meblami kuchennymi wygląda bardzo dobrze. Teraz gdy ktoś do nas przyjdzie to pyta się mnie co to jest na ścianie i jaki to jest materiał. Zawsze muszę powiedzieć żeby ktoś dotknął tej powierzchni bo nikt nie chce wierzyć, że jest to szkło.