DJ na wesele

Najmłodszy dj w Polsce

Patryk ma zaledwie siedemnaście lat ale już odnosi sukcesy. Po ukończeniu gimnazjum nie podjął dalszej nauki. Uważał, że nie jest mu ona do niczego potrzebna.

Wiek może działać w obie strony w przypadku dj – tak więc jest i najmłodszy dj!

DJ na weseleOd zawsze wiedział, że chce grać muzykę. Początkowo marzył o zespole rockowym ale nie był szczególnie lubiany. Poza tym nauka gry na jakimkolwiek instrumencie też jakoś szczególnie do niego nie przemawiała. Z czasem coraz bardziej zaczął interesować się produkcją muzyki. W tej chwili jego największym marzeniem jest otworzenie własnego studia nagraniowego. Na całym śląsku naprawdę dobrych jest tylko kilka. Nic dziwnego ponieważ, żeby dobrze wyposażyć studio potrzebna są ogromne pieniądze. Patryk postanowił zarobić je grając jako dj bielsko. Ze zdobyciem zleceń nie miał kłopotu, dobrze się rozreklamował. Prowadzi osobną stronę internetową, założoną tylko i wyłącznie w tym celu. Na stronie potencjalni klienci mogą się zapoznać z kilkudziesięcioma propozycjami repertuarów. Patryk postawił na różnorodność starając się dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów. Jako dj na wesele gra najczęściej klasyczne, polskie przeboje, których już wręcz nie znosi. Dlatego szczególnie chętnie podejmuje się bardziej nietypowych zleceń. Ostatnio na przykład grał w Katowicach na ślubie zagorzałych fanów Depeche Mode. Dwa razy był tez zapraszany na zjazd fanów muzyki kubańskiej.

Niestety, chociaż zarezerwowane ma wszystkie weekendy na niemal dwa lata w przód to jednak reszta tygodnia jest zazwyczaj pusta. Martwi się, że w takim tempie nazbiera na studio dopiero za dobrych kilka lat. W związku z tym szuka kolejnych sposobów na zarobienie pieniędzy przy pomocy jego ukochanej muzyki.