Niezbędny ochraniacz do łóżeczka

 

Gdy zaszłam w ciąże, przeżywałam wszystkie możliwe nastroje. Od radości do zaniepokojenia, stresu i nerwów. Nie spodziewałam się, że nastąpi to tak szybko, jednak postanowiłam, że zrobię wszystko, aby moje dziecko wychować jak najlepiej i być wzorową matką. Musiałam pamiętać o wszystkim, co jest dla niego potrzebne, bo będzie zdane tylko na mnie.

Ochraniacze do łóżeczek są bardzo potrzebne

ochraniacz do łóżeczka minkyRola rodzica jest bardzo ważna. Trzeba myśleć o dobru dziecku, które staje się naszym priorytetem w życiu. Dziecko samo się nie przewinie ani nie ubierze. Jest całkowicie zależne od rodziców. Kupiłam piękne łóżeczko i inne drobiazgi, łącznie z maskotkami. Jednak, gdy przyszła moja mama zobaczyć postępy w zakupach, stwierdziła, że muszę kupić coś jeszcze. Konieczny był ochraniacz do łóżeczka minky, ponieważ bezpieczeństwo dziecka to podstawa. Nie każde dziecko grzecznie leży i się nie przemieszcza. Dlatego istnieje zagrożenie, że może uderzyć się o szczebelki, lub włożyć w nie nóżkę i zrobić sobie krzywdę. Ochraniacze do łóżeczka są więc podstawą i mama zabrała mnie na zakupy, aby takie obejrzeć. Jeżeli jakieś nam się spodobają, to postanowiłam od razu kupić, żeby było z głowy. Chciałam mieć już wszystko załatwione, zanim maluch się narodzi, bo potem pewnie nie będzie czasu nawet, żeby się na chwilę przespać. Znalazłam ochraniacze wypełnione puszystą włókniną i mama stwierdziła, że te będą idealne. Od razu je wzięłyśmy i zaczęłyśmy montować, łącznie z poduszeczkami.

Gdy już wszystko było gotowe, pozostało tylko oczekiwać na dzień porodu. Bardzo się stresowałam i żeby zająć myśli, przekładałam ochraniacze do łóżeczka i układałam w innej kombinacji poduszki. Musiałam znaleźć sobie zajęcie. Trochę boję się porodu i chcę, żeby dziecko było już ze mną na świecie.