Poduszka typu rogal

Czas karmienia dla każdej mamy jest pięknem oraz niezapomnianym czasem ze swoim noworodkiem. Oczywiście mama musi być zrelaksowana oraz mieć duży komfort podczas karmienia dziecka piersią. Z pewnością pomoże jej w tym ergonomiczny kształt poduszki typu rogal. Można je zakupić w sklepach z akcesoriami dla dzieci. Koszt takiej poduszki to kwota od 50 do 200 zł.

Komfortowe karmienie dziecka piersią

poduszki do karmienia dzieciPoduszka do karmienia musi być wykonana z najwyższej jakości materiałów. Zazwyczaj posiada atestowane poliestrowe wypełnienie, które tworzą cienkie kuleczki o średnicy 0,5 cm, kuleczki posiadają kanał powierzchny dzięki czemu są sprężyste. Wygodne poduszki do karmienia dzieci mają kształt rogala. Przydadzą się mamie jeszcze przed na rodzinami dziecka. Bardzo często wykorzystywane są podczas snu dzięki swojemu kształtu. Przede wszystkim rogal ma taki kształt, że dziecku je na nim bardzo wygodnie. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin 100% bawełnianych każda mama ma pewność, że poduszka nie straci kolorów. Nawet po wielokrotnym praniu poszewka nie zmechaci się i długo pozostanie jak nowa. Bardzo dużym plusem poduszek do karmienia jest to, że dostosowuje się ona do kształtu naszego dziecka. Poduszkę służy nawet do drugiego roku życia dzieci. Dla dziewczynek najczęściej kupowane są poduszki w kolorze różowym oraz żółtym. Natomiast dla chłopca w kolorze niebieskim lub zielonym.

Poduszka do karmienia dla dziecka to jeżeli jedna z części wyprawki niemowlęcej. Nie kosztuje ona dużo a na pewno się przyda. Szczególnie jeśli mama zamierza karmić swoje dziecko przez dłuższy czas. Pokrowce takie poduszki zapina ne są na zamek i można je bardzo łatwy sposób prać w środkach przeznaczonych do prania ubranek dziecięcych. Poduszki są dostępne w sklepach online.