fototapety dla dzieci

Pokój dla dziecka i fototapety dla dzieci

Państwo Karolina i Paweł spodziewają się właśnie pierwszego dziecka. Są niesamowicie przejęci. Nic innego obecnie nie zaprząta im głowy poza wielkimi przygotowaniami. W centrum całego zamieszania jest teraz przygotowywanie pokoju dla dziecka.

Fototapety dla dzieci zbyt dekoracyjny

fototapety dla dzieciPodjęli wspólną decyzję, że nie chcą znać płci przez narodzinami. Nie spodziewali się jednak ile kłopotów to przyniesie. Teraz nie potrafią podjąć decyzji jak urządzić dziecięcy pokój. Na dobry pomysł wpadli przypadkiem. Siedząc w poczekalni podziwiali tamtejsze wyposażenie i w oczy im rzuciły się ozdobne napisy na ścianę. Po powrocie do domu postanowili bliżej się przyjrzeć temu tematowi. Okazuje się, że fototapety na wymiar są bardzo popularne. Ofert w internecie jest sporo. Nie dość, że wybór jest naprawdę przeogromny to jeszcze możesz sam zaprojektować własną. Twoja fototapeta na wymiar może być odzwierciedleniem twoich zainteresowań, pasji a nawet uczuć. Co prawda fototapety dla dzieci miały specjalną, osobną zakładkę ale nic nie przemawiało do państwa Karoliny i Pawła. Nie chcieli samochodzików, syrenek ani postaci z kreskówek. Było na to za wcześnie a do tego ważne dla nich było aby wystrój był jak najbardziej neutralny, przyjazny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Zdecydowali się zaprojektować własną. Ich fototapeta na wymiar przedstawiała letnią łąkę skąpaną w porannym świetle. Delikatne kwiaty, dmuchawce, pajęczyny a nawet krople rosy.

Detale były doskonale widoczne jednak wszystko wtapiało się w kojącą całość. W ten sposób urządzony pokój dla dziecka był pełen nienachalnych kolorów i barw, przyjemny dla oka w każdym wieku.