Pokrowiec, który ozdobi krzesła

Jeśli znudziły nam się już stare i nieco wytarte krzesła lub chcemy je jakoś ozdobić na przykład na święta, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie oryginalnego pokrycia. Można do niego potem dobrać obrus i nadać stołowi nowego wyglądu. Będzie to nie tylko ładne, ale także praktyczne rozwiązanie.

Efektowny i trwały pokrowiec na siedzisko

pokrowiec na krzesłoZ czasem każde, nawet najwygodniejsze i najpiękniejsze siedzisko traci na atrakcyjności. Powodem może być zużycie mebla, ale także fakt, że przestał pasować on do aktualnego wystroju pomieszczenia. Jeśli zależy nam na tym, by nadać krzesłom nowe życie, wystarczy nieco zmienić ich wygląd, a także poprawić jakość siedziska. Pokrowiec na krzesło to nie tylko niedrogie, ale także oryginalne rozwiązanie, by odnowić oblicze nawet najstarszego i najbardziej zniszczonego mebla. Pokrowce występują w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych, więc można dopasować je do każdego stylu pokoju. Są wyposażone w gąbki a’la materace ulokowane w miejscu siedziska tak, abyśmy mogli siedzieć na miękkim. Oprócz ładnego efektu wizualnego zyskamy więc także nową jakość siedzenia. Na uroczystości ślubne do kościoła lub sal weselnych możemy nabyć zdobione pokrowce białe z satyny, które oprócz komfortu, nadadzą krzesłu elegancki i uroczysty charakter. Dzięki ich zastosowaniu będziemy mogli w krótkiej chwili zmienić wystrój całej sali lub pokoju w mieszkaniu. Do domu warto zamówić też modele plamoodporne, które sprawdzą się doskonale u właścicieli zwierząt czy rodziców małych dzieci.

Praktycznym i trwałym rozwiązaniem będą modele uszyte z ekologicznej bawełny z domieszką lnu lub satyny. Wyposażone są w wygodne uniwersalne wstążki do zawiązania na krześle, a w wersji z poduszką – w praktyczne rzepy ułatwiające szybki montaż pokrowca na każdym typie krzesła. Dobrze dobrany pokrowiec podaruje nowe życie każdemu siedzisku.