Poszukiwania odpowiednich trumien

Kiedy mój dziadek dowiedział się o śmierci babci, w jednym momencie dostał zawału i też umarł. Byłam tym trochę przerażona i bardzo smutna, jednak to na mnie spadł obowiązek przygotowania uroczystości pogrzebowej. Byłam jedyną bliską rodziną dziadków. Na szczęście większość formalności nie była trudna. Teraz nie pozostało mi już nic innego, jak wybrać dla nich odpowiednie trumny.

Gdzie w Sosnowcu kupię trumny?

trumny sosnowiecPotrzebne mi były solidne trumny Sosnowiec to miejscowość, w której znalazłam zakład pogrzebowy, w którego ofercie znajdował się naprawdę duży wybór trumien. Zakład ten znajdował się praktycznie w samym centrum Sosnowca, blisko mojego miejsca zamieszkania. Widząc pozytywne opinie o tym miejscu, zdecydowałam się tam udać jeszcze tego samego dnia. Dużą zaletą tego miejsca było to, że było ono czynne przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu dlatego nie musiałam czekać do rana. Znalazłam tam szeroką ofertę różnorodnych trumien w dowolnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Szczególnie to ostatnie było dla mnie ważne, ponieważ dziadek był naprawdę „sowitych” rozmiarów. W zależności od potrzeb i preferencji zakład ten oferował zarówno trumny kremacyjne, jak i tradycyjne. W dodatku wszystkie były dostępne w niskich, przystępnych cenach. Wybrałam takie, jakie najbardziej mi odpowiadały.

Cieszę się, że udało mi się to wszystko tak szybko i sprawnie załatwić. Byłam przekonana, że wybrałam trumny wysokojakościowe, które pochodzą od renomowanych producentów. Pani, która mnie obsługiwała zapewniła mnie, że to często wybierane przez klientów trumny. Zdecydowałam się bowiem na takie wykonane z drewna olchowego. Były one pięknie, ręcznie wykonane i zdobione, przez co urzekła mi ich elegancja i skromny wygląd.