Poszukiwania trenera emisji głosu

Od wielu lat śpiewam w kościelnym chórze. Często dostaję jakieś partie solowe i śpiewać podczas wielu uroczystości. Ostatnio jednak coś niedobrego zaczęło się dziać z moim głosem. Od pewnego czasu miałam chrypę i delikatnie bolało mnie gardło. To na pewno nie było przeziębienie, tym bardziej, że objawy nasilały się bezpośrednio po próbach.

Gdzie w Warszawie znajdę trenera emisji głosu?

zawodowy trener emisji głosu warszawaPo jednej z prób udałam się do dyrygenta i zapytałam, co o tym myśli. Poprosił mnie on o zaśpiewanie kilku partii, po czym powiedział, że to kwestia złej techniki emisji głosu. Polecił mi on, żebym udała się do zawodowego trenera emisji głosu. Dowiedziałam się od niego, że taki trener pomoże mi poznać odpowiednie techniki śpiewania, które nie będą się tam mocno odbijać na moich strunach głosowych. Jeśli dalej będę śpiewać w taki sposób, to w końcu je sobie uszkodzę. Nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć odpowiednią osobę. Potrzebny mi był doświadczony i zaufany, zawodowy trener emisji głosu Warszawa to na szczęście duża miejscowość, dlatego ze znalezieniem takiej osoby nie miałam najmniejszego problemu. Bez problemu znalazłam zawodowego trenera, który udzielał indywidualnych lekcji uczniom mieszkającym na terenie Warszawy. Dojeżdżał on do ucznia, co było dla mnie bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Na pierwszą lekcję zapisałam się jeszcze w tym tygodniu.

Muszę przyznać, że od początku byłam z niego bardzo zadowolona. Ten trener emisji głosu okazał się naprawdę profesjonalny. W dodatku było widać, że jest on zaangażowany w sprawy swoich uczniów i dopasowuje ćwiczenia na zajęciach w taki sposób, aby lekcje emisji głosu sprawiały im jak najwięcej frajdy, a przy tym przyniosły szybkie skutki. Przynajmniej takie miałam wrażenie po kilku zajęciach z nim.