Poszukiwania wegańskiego pudru do twarzy

Od kilku lat jestem weganką. Początkowo skupiłam się tylko na jedzeniu produktów pochodzenia roślinnego i powolnym rezygnowaniu z produktów mięsnych i pochodzenia zwierzęcego. ostatnio dużo czytałam na ten temat i zauważyłam, że dla wielu ludzi weganizm to nie tylko dieta, ale również styl życia. Też tak chciałam! Najpierw, zdecydowałam się korzystać tylko i wyłącznie z wegańskich kosmetyków.

Kupno wegańskiego pudru w bardzo dobrej cenie

wegański puder do twarzyNa co dzień nie maluje się zbyt mocno, ale nie wychodzę z domu bez przypudrowania twarzy i dekoltu. Najpierw więc zdecydowałam się poszukać tego kosmetyku. W moim osiedlowym sklepie kosmetycznym bez problemu dostałam wegański puder do twarzy. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ był on dostępny w niskiej, promocyjnej cenie, a do tego miał niezwykle naturalny i ekologiczny skład. To co było dla mnie najważniejsze to to, że produkt ten nie był testowany na zwierzętach. W domu od razu zdecydowałam się go wypróbować i muszę przyznać, byłam bardzo zadowolona. Teraz już wiem, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że puder ten był bardzo trwały i wytrzymały. Nie spływał z twarzy ani nie wycierał się pod wpływem pocenia się. Nie brudził również ubrań, dlatego w ciągu dnia mogłam się przebierać bez obaw, że ubrudzę sobie kołnierzyk bluzki. Okazało się on dużo lepszy niż moje poprzednie kosmetyki.

Jest to puder transparentny, dlatego świetnie dopasowuje się on do odcieni twarzy. Nie wymaga także stosowania żadnych utrwalaczy makijażu i sam świetnie utwardza fluid nałożony na twarz. Polecam go szczególnie koleżankom, które mają wrażliwą twarz i skórę skłonną do alergii, ponieważ jest to bezpieczny i w pełni hipoalergiczny produkt, który świetnie się spisuje na co dzień i od święta.