Potrzebny kalendarz książkowy personalizowany

Jestem osobą bardzo zorganizowaną i nie wyobrażam sobie, bym miała funkcjonować bez określonego planu. Nie starczyło by mi wtedy na nic czasu. Czas jest cenny i trzeba wykorzystywać go bardzo umiejętnie i mądrze. Ja w tym celu robię plany. Ale żeby je wszystkie zapamiętać i czasami by nie zapomnieć o czymś to notuję sobie wszystko w kalendarzu książkowym, który mogę zabrać ze sobą wszędzie. 

Kalendarz książkowy w mojej torebce

kalendarz książkowy personalizowanyTakie kalendarze książkowe mogą być rożne i są różne. Ja mam taki czarny i średniej wielkości. Na początku mogę w tym kalendarzu napisać swoje dane, to znaczy na przykład imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, jakieś loginy i hasła, ale raczej tego ostatniego nie umieszczam i nie polecam ich umieszczać, by nie trafiły w niepowołane ręce. Taki kalendarz książkowy personalizowany niczym nie różni się od zwykłego kalendarza, który wisi u was na ścianie. Ale w tym książkowym jest więcej miejsca na zapisywanie różnych notatek, wiadomości, myśli, spotkań itp. Osobie, która jest bardzo zorganizowana, jak ja to zawsze taki kalendarz książkowy ma przy sobie. Można oczywiście mieć bardziej nowoczesne kalendarze kieszonkowe, które można mieć w telefonie. Ale ja wolę takie tradycyjne kalendarze, w których będę mogła coś napisać. W sklepach można dużo wcześniej kupić je, zanim rozpocznie się nowy rok. Oprócz samego kalendarza i tych danych na początku, które można wypisać, z tyłu dodawane są takie dodatki do kalendarzy. Przykładem mogą być: puste strony, na notatki, które nie są związane z poszczególnym dniem, książka telefoniczna z najważniejszymi numerami, jakieś tabela miar, ciekawostki. Wszystko zależy od tego kto wydaje te kalendarze książkowe, co on tam umieści. Ja zawsze  kupując kalendarz zaglądam co jest dodane z tyłu. Okładka też ma znaczenie, jak wygląda.

Będąc zorganizowanym często korzystamy z takich rzeczy, jak kalendarze. Większość już stosuje te co są w telefonie, ale ja wolę te tradycyjne kalendarze książkowe. Uważam, że są one lepsze. możemy w nim zapisać wszystko. Poza tym trzeba zwrócić uwagę, że taki kalendarz książkowy możemy zabrać gdzie chcemy. możemy wrzucić go do swojej torebki i nosić. Można kupić taki mały kalendarz, który nawet zmieści się w kieszeni lub taki większy.