Praca tymczasowa przed studiami

 

Od kiedy tylko zaczęłam trzecią klasę liceum wiedziałam, że po napisaniu matury nie pójdę od razu na studia. Chciałam zrobić sobie cały rok przerwy i trochę zająć się swoim życiem i rozwojem. Bardzo zależało mi na tym by przed zaczęciem studiów wyjechać na jakąś dłuższą wycieczkę i odwiedzić kilka Europejskich krajów. Ale żeby spełnić te marzenie musiałam zdobyć na nie odpowiednią ilość pieniędzy.

Udało mi się znaleźć dobrą agencję pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej we WłocławkuMiałam to szczęście, że rodzice chcieli dać mi część pieniędzy potrzebną na mój wymarzony wyjazd. Nie musiała podejmować się więc stałej pracy w pełnym wymiarze godzinowym. Wystarczyła mi tylko jakaś dodatkowa praca. Zgłosiłam się więc do agencji pracy tymczasowej by znaleźć pracę, do której będę mogła pójść parę razy w tygodniu i nie na pełne osiem godzin. Mieścina, w której mieszkam nie jest za dużo ale miałam szczęście, bo agencja pracy tymczasowej we Włocławku jest naprawdę dobrym miejscem i pracują w niej prawdziwi profesjonaliści. Powiedziałam im o tym jaka praca mnie interesuje. Oczywiście nie miałam żadnego doświadczenia w żadnej pracy, więc wiedziałam, że nie uda mi się znaleźć nie wiadomo jak niesamowitej pracy. Agencja pracy tymczasowej znalazła dla mnie pracę w dużym hipermarkecie. Nie była to łatwa praca ale szczerze mówiąc nie było tak źle. Przepracowałam tam prawie 8 miesięcy, a potem ruszyłam w podróż życia.

Zrobienie sobie rocznej przerwy między ukończeniem liceum, a rozpoczęciem studiów było naprawdę moją najlepszą decyzją w życiu. W ciągu tego roku zdobyłam niesamowicie dużo doświadczenia życiowego i udało poznać mi się w czasie mojej podróży naprawdę świetne osoby. Podszkoliłam też język angielski i swoje umiejętności interpersonalne. A do tego wszystkiego udało mi się w końcu wziąć za siebie i bardzo dużo schudnąć.