usługi rachunkowe w toruniu

Pracuję jako księgowa w biurze rachunkowym

W mojej przeszłości zawsze chciałam dostać dobrą pracę. W tym celu udałam się na bardzo dobre studia aby zdobyć jak najlepsze kompetencje. Pewnego dnia stwierdziłam, że powinnam bardzo skupić się na nauce. To dało mi jeszcze lepsze wyniki i przez resztę lat miałam okazję utrzymywać się ze stypendium.

Biuro rachunkowe moim miejscem pracy

usługi rachunkowe w toruniuPo zakończeniu swojej edukacji mogłam w końcu zajmować się własną ścieżką kariery. Przeglądając strony internetowe znalazłam bardzo ciekawą ofertę. Pewne biuro rachunkowe Toruń miało niezwykle dobrą ofertę. Postanowiłam, że zaryzykuję i będę mogła się dobrze rozwijać. Na dodatek oferowano dla mnie nie zwykłą perspektywę awansu. Dla mnie to po prostu była szansa i mogłabym pracować jako profesjonalna księgowa. Ostatecznie zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Tam zadano standardowe pytania oraz miałam wykonać test z języka angielskiego. Byłam bardzo zaskoczona takim profesjonalnym podejściem ale nigdy nie miałam żadnych problemów z językami obcymi. Wtedy uważałam, że księgowość będzie dla mnie po prostu jednym z najlepszych rozwiązań. Rozmowa poszła mi bardzo dobrze i otrzymałam telefon już następnego dnia. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona, ponieważ czekał mnie ciężki dzień próbny. Na początku bardzo się stresowałam. Tak naprawdę nie miałam pojęcia jak wyglądają usługi rachunkowe. Jednak musiałam zdać się tylko i wyłącznie na siebie. Ostatecznie okazało się, że pracuje tam bardzo zgrany zespół ludzi i będę do nich pasować.

Również okazałam się najlepsza z pozostałych kandydatów. Teraz usługi księgowe były też moim nowym obowiązkiem. Na początku musiałam jednak bardzo dużo się nauczyć i czekały mnie jakieś dodatkowe szkolenia. Nie wiedziałam co mam o tym sądzić. Dla mnie najważniejsze było to, że za nie płacili.