żaluzje

Produkuję żaluzje

Prowadzę w Bydgoszczy własną działalność gospodarczą, a konkretnie – zajmuję się produkcją rolet i żaluzji. Cały czas wdrażam nowe wzory i technologie produkcji, dlatego mam wielu odbiorców nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju, którzy doceniają moje produkty.

Rolety i żaluzje w ofercie

żaluzjeBardzo dbam o wysoką różnorodność towaru, chociaż niektórym wydaje się czasem, ze rolety materiałowe to tylko zwykłe rolety zwijane i na tym się ta różnorodność kończy. A ja produkuję i sprzedaję między innymi roletki, czyli mini rolety zwijane, rolety rzymskie, rolety austriackie i rolety plisowane, które są naprawdę bardzo dekoracyjnymi typami rolet i mogą stanowić rewelacyjną wręcz ozdobę nie tylko naszego okna, ale całego wnętrza. Bydgoszcz i okolice jeszcze tego nie doceniają, ale inne kraje już tak. Planuję też zacząć produkować rolety dzień noc, ale potrzebuję do nich nowszych maszyn, by produkcja ruszyła pełną parą. Poza roletami mam też w ofercie doskonałe żaluzje – przede wszystkim drewniane, ale sprzedaję też rolety z aluminium, które wcale nie muszą wyglądać źle przy zastosowaniu odpowiedniego stylu i kolorystyki. Bardzo się cieszę, że docenia to coraz więcej osób, przede wszystkim z dużych firm, ale osoby prywatne także cenią sobie moje żaluzje i powoli obserwuję stopniowy powrót do tego typu osłon okien, które przecież świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać obecną pozycję na rynku, bo dzięki temu będę mógł zatrudnić więcej osób i powoli poszerzać zakres działalności. Marzy mi się, żeby moje materiałowe rolety zwijane i dekoracyjne oraz żaluzje były dostępne w każdym, nawet niedużym sklepie z takimi produktami.