Przeszklona gablota ekspozycyjna

 

W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja jest tak duża, ciężko jest sprzedać coś bez reklamy, ale sama reklama to nie wszystko. Prowadząc sklep stacjonarny poza skupianiem się na tym, aby ściągnąć do siebie potencjalnych klientów, powinniśmy skupić się także na tym, aby dobrze eksponować towar, który zamierzamy sprzedać. W tym celu powinniśmy kupić gabloty.

Ekspozycyjna gablota do sklepu

gabloty ekspozycyjneDzięki poprawnemu eksponowaniu towary zwiększamy swoje szanse na jego sprzedaż o kilkadziesiąt procent. Towar najłatwiej eksponować przy pomocy gablot. Gabloty ekspozycyjne są tak skonstruowane, że klient może obejrzeć towar, ale nie może go dotknąć bez naszej wiedzy, co chroni nas przed potencjalną kradzieżą. Właśnie dlatego takie gabloty tak dobrze nadają się do sklepów jubilerskich, lombardów i tego typu innych miejsc. Gablota jest niemal cała ze szkła, więc prezentowany towar doskonale widać. Drzwiczki do takiej gabloty zamykane są na klucz. Zamek jest na tyle trwały, że nie da się go otworzyć w krótkim czasie bez odpowiedniego klucza. Wszelkiego rodzaju próby otworzenia takiej gabloty przez osoby niepowołane nie umknął naszej uwadze, ponieważ będą one trwać dość długo. Gabloty są dostępne w różnych rozmiarach, więc łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Szkło wykorzystane do produkcji gablot tego typu charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, więc sama gablota jest bardzo wytrzymała, co jest bardzo dużą zaletą takiej gabloty.

Eksponowanie towaru w ten sposób to najlepsze rozwiązanie, które jest stosowane na całym świecie, co świadczy o tym, że się sprawdza. Nowoczesne gabloty posiadają specjalne ledowe podświetlenie, co pozwala jeszcze bardziej skupić uwagę potencjalnego klienta na naszym towarze.