Regularnie sprzątane biura

Może i moja firma nie należała do dużych, ale za to świetnie prosperowała. Zajmowałam się finansową obsługą firm i współpracowałam z małymi przedsiębiorstwami. W firmie zatrudniałam trzy osoby i każda miała własne biuro. Porządkami każdy z nas zajmował się na własną rękę.

Wynajęcie osoby do sprzątania biur

Sprzątanie biura w OpoluZ czasem doszłam do wniosku, że potrzebna była mi jeszcze jedna osoba do pracy. Zleceń wpadało coraz więcej i nie było czasu na porządki a nikt nie chciał pracować po godzinach. Sprzątanie biura w Opolu oferowała firma, która miała siedzibę w tym samym budynku co ja i dlatego od razu tam się udałam. Po co miałam szukać kogoś innego, skoro rozwiązanie było tuż obok. Rozmawiałam z właścicielem, który przestawił mi warunki wynajęcia pracownika z jego firmy. Mogłam nająć taką osobę na dowolny okres czasu w zależności od potrzeb. Chciałam mieć regularnie sprzątane biura i wybrałam opcję sprzątania trzy razy w tygodniu. W ramach pracy osoba ta miała odkurzać wykładziny, myć podłogi i okna oraz wynosić śmieci. Dodatkowo miała też zajmować się toaletami, gdzie musiał panować cały czas porządek. Wynajęłam starszą kobietę, która była już na emeryturze i dorabiała sobie w firmie sprzątającej. Była pracowita i staranna, co mnie przede wszystkim przekonało. W poniedziałek kobieta ta pojawiła się w mojej firmie i zabrała od razu za sprzątanie biur. Do pracy przychodziłam zawsze godzinę wcześniej i dzięki temu mogłam się przyjrzeć jak pracowała. Byłam z niej zadowolona.

W biurach zawsze panował porządek a ja wraz z moimi pracownikami mogliśmy zająć się obsługą przedsiębiorstw. Wynajęcie osoby do sprzątania było świetnym pomysłem i dobrze, że zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Koszty usługi nie były wysokie i ich nawet nie odczułam.