Reklamy bardzo nas denerwują

Czego najbardziej nie lubimy? Wiele osób odpowie, że reklam. To one nas bardzo denerwują podczas oglądania telewizji. Choć często wykorzystujemy przerwy  reklamowe na udanie się do toalety czy zrobienie herbaty i drobnej przegryzki.

drukarniaNiektórzy się już śmieją, że dlaczego tak piękne reklamy są przerywane filmem. Jeszcze bardziej denerwujące są długie pakiety reklam w kinach. Część osób przychodzi na seans filmowy z dwudziestominutowym opóźnieniem tylko po to, aby nie oglądać reklam, które są puszczane przed filmem. Takich osób jest coraz więcej, bo przecież do kina idziemy na film, a nie oglądać reklamy.

Gdzie jeszcze oprócz telewizji i kina denerwują nas natarczywe reklamówki? Każdy internauta wścieka się, gdy zamiast strony wchodzi mu reklama. Albo już po wczytaniu się strony nagle zaczynają mu latać po niej reklamy, które na dodatek trudno jest zamknąć. Nic dziwnego, że pojawia się coraz więcej różnych programów, których zadaniem jest blokowanie reklam, szczególnie tych uporczywych. Dzięki temu można w miarę spokojnie przeglądać wybrane informacje. Kolejne denerwujące nas reklamy, to zasypujące nasze skrzynki pocztowe reklamówki. Wrzucane bez opamiętania są najczęściej wyrzucane bez oglądania ich. Jednak jakaś część z tych wydawnictw dociera do klienta, który decyduje się skorzystać z oferty. Kierowców szczególnie denerwują reklamówki, które wsadzane są za pióra wycieraczek. To bardzo paskudny zwyczaj, bo można w ten sposób nawet zepsuć wycieraczkę. Jednak raczej dalej będziemy tak atakowani przez te reklamy.

Chyba najmniej denerwujące są reklamy w radiu, może dlatego, że jest ich stosunkowo mało i nie przerywają ważnych programów, tylko są puszczane wyłącznie między. Jednak musimy się nastawić na to, że reklamodawcy nam nie odpuszczą. Mimo, że wiele osób nie reaguje już na reklamy, to jednak większość ulega i kupuje reklamowany produkt lub usługę. A o to przede wszystkim w tym chodzi. Dlatego musimy się uzbroić w cierpliwość, bo reklamy z mediów na pewno nie znikną, a raczej będzie ich coraz więcej.

Źródło: http://www.drukujtanio.net