dron z kamerą full hd

Składanie dronów jako pomysł na biznes

Rynek dronów cały czas się rozwija, ze względu na ich ogromną popularność. Ceny dronów też są już o wiele korzystniejsze niż były kiedyś.

Wszystko może być biznesem, nawet składanie dronów z gotowych części

dron z kamerą full hdDawniej tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na taki sprzęt, a teraz jest mnóstwo sklepów, które sprzedają drony nawet za kilkaset złotych. Te najtańsze są robione ze słabych materiałów, a te najdroższe są zbyt kosztowne na kieszeń przeciętnego zjadacza chleba. Pojawił się więc rynek części do dronów i poradniki jak je samodzielnie złożyć. Co jednak gdy quadrocopter to nasze marzenie, ale nie stać nas na niego, a nie wiemy jak go zbudować samemu nawet jeśli mamy tutoriale? Postanowiłam to wykorzystać i zająć się składaniem dronów na zamówienie. Dzięki temu każdy może mieć własny, spersonalizowany dron syma x8, a sam nie musi nic zrobić, poza kupnem części. Co trzeba zrobić? Wystarczy napisać na mojego e-maila, który jest dostępny na mojej stronie internetowej i złożyć zamówienie. Następnie, gdy już dogadamy się w kwestii ceny możemy przejść do konkretów. Spotykamy się w umówionym miejscu, żebym mogłam odebrać części do drona. Jeśli jakiejś brakuje to trzeba ją donieść, albo ja ją kupię, ale doliczę to sobie do rachunku. Potem ustalamy jaki to ma być dron, jak ma wyglądać i co robić np. zdjęcia, filmy, chwytanie przedmiotów. Ja składam drona i jak jest już gotowy to informuję o tym zamawiającego, żebyśmy umówili się na odbiór sprzętu. Klienci trafiają się różni. Tacy, którzy chcą mieć zabaweczkę taką jak inni, tacy, którzy chcą szpanować w okolicy, ze mają drona z kamerą, w końcu tacy, którzy interesują się fotografią i chcą zdobyć nowe obszary możliwości, jakie daje dron z kamerą. Dzięki temu nie mogą narzekać na różnorodność zamówień.

Składałam już drony z różnych części, od najtańszych do najdroższych, więc wiem jak to zrobić żeby było dobrze, klienci byli zadowoleni, a dron działał jak należy i sprawował się długo.