Sklep z ładnymi serwetami

W tym roku przeprowadziłam się w końcu do swojego nowego mieszkania. Nie może ono się w ogóle równać z tym co było wcześniej. Teraz bowiem miałam trzy spore pokoje a do tego naprawdę ładną kuchnię i łazienkę. Wcześniej mieszkałam w kawalerce, w której było bardzo ciasno.

Zakup serwety ozdobnej na święta do nowego mieszkania

ozdobna serweta na stółZ tego powodu, że mam teraz gdzie przyjmować gości zdecydowałam się zaprosić na święta swoją rodzinę. Uważałam, że jest to bardzo dobry pomysł. Zresztą wszyscy ucieszyli się bardzo z  tego zaproszenia. A szczególnie chyba mama, która w związku z tym nie będzie musiała w tym roku przygotowywać tyle rzeczy. Musiałam tylko dobrze się do tego przygotować. Chciałam żeby też stół wyglądał bardzo uroczyście. Postanowiłam więc kupić ozdobną serwetę, którą będę mogła położyć na obrus. Dzięki temu wszystko nabierze bardziej odświętnego charakteru. Niedaleko mojego domu znajduje się sklep, w którym sprzedawane są właśnie obrusy i serwety. Od razu po procy się tam udałam. Chciałam jak najszybciej kupić wszystkie niezbędne dla mnie rzeczy. W sklepie tym był naprawdę bardzo duży wybór. Mi zależało na tym żeby było to coś bardzo eleganckiego a także nawiązującego do świąt. Pani w sklepie pokazała mi kilka serwet. Najbardziej podobały mi się takie gdzie wzory były haftowane. Według mnie nie ma niczego bardziej eleganckiego. W sumie ta ozdobna serweta na stół, która mi spodobała się najbardziej miała wyhaftowane gałązki świerku.

Serweta ta była do tego wszystkiego w promocyjnej cenie. Dlatego też zdecydowałam się ją zakupić. Wiedziałam, że na stole będzie wyglądała bardzo dobrze. I tak tez było. Gdy rodzina przyszła na święta do mojego domu to wszyscy podziwiali pięknie udekorowany stół a w tym oczywiście moją nową serwetę ozdobną.