Umówienie się na wizytę prywatną do stomatologa

Mam ubytek w zębie. Miałam już dawno iść z tym do stomatologa, ale jakoś nie było okazji. Zadzwoniłam do swojego stomatologa, ale wizyta refundowana jest możliwa dopiero w przyszłym miesiącu. Nie chcę tyle czekać i wolę się umówić do dentysty prywatnie. Taka wizyta odbędzie się szybciej. 

Wizyta prywatna u stomatologa

stomatolog siedlce prywatnieW gabinecie, do którego zawsze chodziłam, nie ma stomatologów, którzy przyjmowaliby prywatnie. Muszę gdzie indziej poszukać jakiegoś dentysty. Spojrzałam do Internetu i wpisałam tam: stomatolog siedlce prywatnie. Na szczęście jest taki, który przyjmie mnie prywatnie za dwa dni. Muszę teraz wypłacić sobie pieniądze tak, by mieć na wizytę. Dwa dni szybko minęły. Poszłam do tego stomatologa. Na miejscu okazało się, że mam bardzo duży ubytek. Potrzebne będzie założenie bardzo dużej plomby. Trochę zaniedbałam tego zęba, ale to trochę dlatego, że się boję dentystów. Na całe szczęście zdałam się na odwagę i w końcu poszłam na umówioną wizytę. Oczywiście dostałam od stomatologa reprymendę, że mam zacząć dbać o swoje uzębienie. Od teraz na pewno zacznę, ponieważ nie chcę chodzić z tak dużymi ubytkami. Plomba została już założona. Mam jeszcze dwa małe ubytki próchnicze, więc szybko zapisałam się na jeszcze dwie wizyty. Będę je miała jeszcze w tym miesiącu. Muszę zacząć chodzić na wizyty kontrolne. W taki sposób lepiej będę dbać o swoje zęby. Zapisałam nawet moją mamę, która musi sobie usunąć kamień nazębny. Ja zresztą również. 

Cieszę się, że zapisałam się na wizytę prywatną. Odbyła się ona dosyć szybko. Stomatolog bardzo profesjonalnie podszedł do leczenia, z czego bardzo się cieszę. Mam już wyleczonego zęba i czekam teraz na następne wizyty. Na refundowaną wizytę musiałabym jeszcze długo czekać, a tak mam już spokój z tym zębem.