Urządzenie marki Festool do odkurzania na mokro i na sucho

W prawie każdym zakładzie przemysłowym i warsztacie potrzebny jest sprzęt, który upora się z licznymi zanieczyszczeniami. Przede wszystkim chodzi tutaj o pyły. Dobrym urządzeniem do pochłaniania pyłów z powierzchni jest odkurzacz.

Odkurzacz z wydajną turbiną do zasysania pyłów

ctl 26 e acMarką, która zajmuje się produkcją takich odkurzaczy i cieszy się dużą popularnością wśród klientów jest Festool. Odkurzacz tej marki przeznaczony jest właśnie do zasysania oraz odsysania pyłów. Wielkość pyłów wynosi tutaj 1mg na 1m3. Odkurzacz pochłania różne rodzaje pyłów. Można nim sprzątać także pyły z drewna czy lakieru. Odkurzacz poradzi sobie również z profesjonalnym odsysaniem wody z powierzchni przemysłowych. Nie da się ukryć, że warunki przemysłowe to duże obciążenie dla takich urządzeń. Ten odkurzacz został jednak zaprojektowany tak, że spełnia swoje zadania idealnie. Odkurzacz ctl 26 e ac to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie czystość w miejscu pracy. W odkurzaczu znajduje się bardzo wydajna turbina – dzięki niej można zasysać różnej wielkości zanieczyszczenia. Do tego gabaryty urządzenia wcale nie są takie duże. Odkurzacz Festool można kupić już za ponad 1000 zł. Cena jest tu jednak adekwatna do wysokiej jakości tego urządzenia. W odkurzaczu znajduje się filtr płaski. Worek na zanieczyszczenia może swobodnie się rozpościerać. Pojemność takiego worka wynosi aż 34l. W urządzeniu znajduje się też specjalna funkcja Selfclean.

Dzięki tej funkcji moc ssania jest cały czas taka sama, bo odkurzacz może samodzielnie się oczyszczać. Dodatkowo odkurzacz posiada uchwyt, który gwarantuje wygodę jego użytkowania. Jest to urządzenie mobilne. Odkurzacz Festool można stosować zarówno do odkurzania na mokro i na sucho. Warto wspomnieć też o funkcji antystatycznej odkurzacza i dodatku, jakim jest schowek na wąż.