Wąż hydrauliczny, czyli robimy remont

 

Jakieś dwa tygodnie temu, w naszym mieszkaniu pękła rura. W sumie miała prawo z racji tego, że już długo nie były rury hydrauliczne wymieniane. Mój mąż postanowił, że wymienimy w takim razie już całą hydraulikę, zamiast teraz jedną rurę, a za parę miesięcy pójdzie kolejna. Pewnego dnia podczas wymiany zostałam wysłana do sklepu po węże hydrauliczne. 

Akcesoria hydrauliczne, wąż hydrauliczny

węże hydraulicznePojechałam do sklepu, z racji tego, że na miejscu w sumie nie mogę się przydać. Kompletnie nie znam się na hydraulice, w przeciwieństwie do mojego męża, który na co dzień zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi. Gdzie można kupić węże hydrauliczne? Podejrzewam, że w sklepie budowlanym, dlatego też wybrałam się do jednego z takich dużych marketów, który informuje, że posiada wszystkie akcesoria budowlane. Uznałam, że węże hydrauliczne również są w tej ofercie. Po wejściu do sklepu od razu skierowałam się w stronę pracownika sklepu, w końcu po co mam szukać sama i tracić czas jak i tak nie wiem jak wyglądają te węże hydrauliczne. Oczywiście bardzo miły Pan dokładnie mnie wysłuchał, a następnie ze smutną miną pokiwał głową, że nie posiadają czegoś takiego jak węże hydrauliczne na sklepie. Poradził mi udać się do sklepu z hydrauliką. Był tak uprzejmy, że nawet podał mi adres dobrego sklepu hydraulicznego, gdzie takie akcesoria powinny być na stanie. Grzecznie podziękowałam i wybrałam się na poszukiwanie sklepu hydraulicznego, w którym jak się okazało rzeczywiście były węże hydrauliczne.

Zadowolona z siebie wróciłam do domu. Oczywiście mój mąż trochę marudził, że strasznie dużo czasu mi to zajęło, ale jak zobaczył, że węże hydrauliczne mam ze sobą to nic się nie odezwał, tylko zajął się pracą. Jestem dumna z siebie i z perfekcyjnie wykonanego zadania, choć bez problemów się nie obyło.