Wesele poprowadzone przez najlepszego didżeja

 

Moje wesele musiało być niezapominanym wydarzeniem nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich, którzy mieli wziąć w nim udział. Zaproszonych zostało ponad sto pięćdziesiąt osób i musiałem zadbać o to, ażeby wszystko odbyło się na najwyższym poziomie.

Udana zabawa weselna dzięki dobremu didżejowi

dj na wesele pomorskieNawet przez chwilę nie zastanawiałem się nad oprawą muzyczną, ponieważ doskonale wiedziałem czego chcę. Jedynym i słusznym rozwiązaniem był tylko dobry DJ na wesele Pomorskie akurat mogło się pochwalić świetnymi didżejami i mogłem być spokojny o to, że znajdę kogoś odpowiedniego. Koszty nie miały w tym przypadku żadnego znaczenia, ponieważ i tak za wszystko płacili moi rodzice, których było stać na wiele. Didżeja postanowiłem znaleźć na własną rękę, bo znałem nieco środowisko i to ułatwiało mi całe zadanie. Wybrałem didżeja, który od niespełna dwóch lat robił karierę i grywał na weselach. Był świetny i każdy zawsze był zadowolony z jego usług. Z chłopakiem spotkałem się osobiście, ponieważ musiałem z nim wszystko szczegółowo omówić. Didżej zaoferował własną playlistę, co mi pasowało, gdyż miały być na weselu osoby w różnym wieku. Didżej wiedział jaką muzykę wybrać, ażeby odpowiadała każdemu. Wpłaciłem od razu część pieniędzy i zarezerwowałem termin. Didżej był rozchwytywany i nie chciałem dopuścić do tego, że ktoś zarezerwuje mój termin. Moja narzeczona, jak się okazało doskonale znała tego didżeja i potwierdziła, że wesele będzie udane. Byłem o wszystko spokojny, bo poszło gładko.

Nie było na moim weselu ani jednego gościa, który nie pojawiłby się na parkiecie. Wszyscy się świetnie bawili i nawet moja siedemdziesięcioletnia babcia wywijała na parkiecie. To było najlepsze wesele i wiedziałem, że nikt mnie nie pobije w tej kwestii.