Wprowadzam do oferty druk wielkoformatowy na płótnie

Kiedy pojechałem na targi do Wrocławia to wiele się dowiedziałem. W sumie to od wielu lat nic nie zmieniałem w swojej ofercie a przyznam, że na prawdę sporo się zmieniło. Po tych targach zdecydowałem wyjść na przeciw nowościom.

Potrafię precyzyjnie wykonać druk wielkoformatowy na płótnie

druk wielkoformatowy na płótnieMoja drukarnia jest dla mnie wszystkim. Odziedziczyłem ją po ojcu i dbam o jak mogę, żeby wszystko funkcjonowało jak należy. Kiedy na targach dowiedziałem się, że ceniony jest druk wielkoformatowy na płótnie to uznałem, że muszę również to rozwiązanie wprowadzić u siebie. Dzięki temu przybędzie mi klientów a drukarnia zacznie przynosić zyski. Dowiedziałem się wszystkiego na ten temat i zakupiłem niezbędne urządzenie do druku. Moi pracownicy zostali również odpowiednio przeszkoleni i potrafią dobrze wykonać taki druk wielkoformatowy na płótnie. Ja osobiście się tym zajmuję, ale jak mam za dużo innych obowiązków, to któryś z pracowników mnie zastępuje. Osobiście nie miałem żadnego szkolenia, ale mimo to potrafię bardzo precyzyjnie przeprowadzić taki druk. Po jakimś czasie od wprowadzenia zmian zauważyłem, że rzeczywiście zaczęło pojawiać się więcej klientów. Naturalnie wywiesiłem na szyldzie informację, że taki druk jest u mnie dostępny i pewnie to dało takie efekty. Klienci z tego co wiem to zawsze są zadowoleni. Wracają do nas przez cały czas. Teraz jak będą organizowane jakieś targi czy spotkania to będę jeździł na każde. Człowiek dowie się przynajmniej co się dzieje w branży. Muszę być nowoczesny.

Do drukarni wprowadziłem jeszcze wiele korzystnych zmian. Zatrudniłem nawet dodatkowych ludzi, ponieważ rozwinęliśmy się niesamowicie. Dopiero teraz tak na prawdę widzę jaka ta drukarnia jest dochodowa. Dobrze, że taj się wszystko potoczyło.