Wspaniała torba podróżna

Wybierając się w podróż nierzadko mamy problemy ze spakowaniem wszystkich niezbędnych rzeczy w taki sposób, aby jednocześnie zajmowały jak najmniej miejsca. Czasami wydaje się być to rzeczą wręcz niemożliwą, jednak dzięki wygodnym i funkcjonalnym torbom teraz staje się to łatwe i możliwe!

Funkcjonalność pojemnych toreb samsonite

pojemne torby samsoniteJestem młodą, szczęśliwą mężatką. Mało tego – jestem szczęśliwą posiadaczka męża, który wyjeżdża na dwumiesięczne zagraniczne stypendium. Firma, w której mąż pracuje wysyła trzech pracowników  ramach wymiany międzynarodowej na staż do dużej firmy farmaceutycznej. Panowie pojadą przez pół Europy prywatnym samochodem. I tu pojawił się problem ponieważ nie mogą zabrać zbyt dużo bagażu. Jak tu spakować męża do jednej walizki, aby wszystko co niezbędne na dwumiesięczny pobyt się zmieściło? Po długich poszukiwaniach, odwiedzinach kilkunastu sklepów znaleźliśmy wreszcie coś, co na pewno każdego udającego się w dłuższą podróż zadowoliłoby. Otóż w jednym ze sklepów w centrum miasta natrafiliśmy na bardzo pojemne torby samsonite. Mężowi od razu spodobały się rozmiary torby i duża ilość funkcjonalnych przegródek wewnętrznych. Były one zarówno niewielkich rozmiarów, jednakże przez wzgląd na wiele kieszeni od razu można było dostrzec ich dużą pojemność. Kupiliśmy dwie. Po powrocie do domu mąż rozpoczął próby techniczne: gdzie co zapakować, jak poskładać aby się za bardzo nie pogniotło. Obserwując jego poczynania powiedziałam do męża, iż mam nadzieje, że od tej pory w swojej części garderoby będzie miał taki sam porządek jak teraz w torbie podróżnej.

Po dwóch tygodniach nadszedł czas wyjazdu. Koledzy męża zapakowani byli w małe torby – po dwie, trzy. Okazało się, ze mój małżonek spakowany w dwie pojemne torby samsonite wyglądał bardzo elegancko, jak przystało na zagranicznego stażystę.