wynajem autobusów

Wynajem autobusów i organizacja wycieczki szkolnej

Jako młoda nauczycielka w szkole średniej miałam bardzo trudny start. Uczyłam języka niemieckiego do którego prawie każdy podchodził z wielką rezerwą. Moi uczniowie na maturze zawsze wybierali język angielski i nie miałam ze swojej strony żadnego nacisku.

Wynajem autobusów w Bydgoszczy może być drogi

wynajem autobusówPewnego dnia podczas rozmowy z moim przełożonym dowiedziałam się, że przyszedł czas abym to ja zajęła się organizacją wycieczki szkolnej. Na zebraniu z rodzicami uzgodniliśmy miejsce. Miała być to mała miejscowość pod Bydgoszczą. Tam znajdowały się domki letniskowe, dostęp do plaży oraz rowerów wodnych. Każdy miał spędził miło czas na rekreacji. W planie było również ognisko oraz wyjazd do parku rozrywki. Jednak cała strona związana z organizacją wyglądała trochę inaczej. Musiałam znaleźć jak najtańszy środek transportu. Kilka lat wcześniej bardzo pomocna była Lufthansa, która oferowała tanie bilety lotnicze do Berlina. Wtedy nasza szkoła często odwiedzała stolicę Niemiec. Tym razem musieliśmy postawić na szybkość. Zwyczajna wypożyczalnia busów wcale nie była taka tania i trzeba było wszystkim się zająć. Musiałam poświęcić naprawdę dużo czasu na znalezienie jakiejś konkretnej oferty. Na jednym ze spotkaniu okazało się, że jeden z rodziców prowadzi wynajem busów i można wynegocjować bardzo dobre warunki. Bardzo ucieszyło mnie to rozwiązanie, ponieważ w ten sposób mogliśmy zmniejszyć cenę wyjazdu i wraz z nami mogło pojechać więcej uczniów. Zwyczajny wynajem autobusów bydgoszcz często bardzo obciążał nasz budżet. Dzieci w szkołach nie mogą wydawać wielu pieniędzy na tego typu rzeczy.

Każdy z uczniów ma określony budżet i musi się go sztywno trzymać. Właśnie dlatego przewóz osób jest często trudną do zorganizowania przez nauczyciela sprawą. Tak naprawdę każdy i tak patrzy na ceny.